Facebook Google+ Twitter

Skinny Patrini specjalnie dla Wiadomości24.pl

Zespół Skinny Patrini dał znakomity występ na scenie Young Stage. Specjalnie dla Wiadomości24.pl zespół zgodził się udzielić kilku informacji! OWF trwa!

The Crystal Method to polscy The Prodigy. Na OWF wywołują podobne emocje jak The Prodigy na Open'erze. / Fot. SNAP/SONY MUSIC- Wczoraj na koncercie w Lublinie wypadł mi cycek, więc żałujcie, że Was tam nie było - powiedziała wokalistka z zespołu Skinny Patrini, rozpoczynając tym samym koncert. Trójmiejski duet zaprezentował piosenki ze swojej płyty "Duty Free", czyli między innymi "So what?" i "Delicious".

Wywiad, jaki udało mi się przeprowadzić z zespołem będzie dostępny dziś późnym wieczorem - oczekujcie go z niecierpliwością!

The Crystal Method to polscy The Prodigy. Na OWF wywołują podobne emocje jak The Prodigy na Open'erze. / Fot. SNAP/SONY MUSICTymczasem na Orange Warsaw Festival wciąż przybywa ludzi. Za dwie godziny na Young Stage pojawi się długo oczekiwany zespół MGMT. Na scenie Main Stage występuje właśnie Crystal Method, którzy rozbawiają tak publiczność jak The Prodigy na Open'erze. Ich klubowa muzyka powoduje drżenie we wszystkich warszawskich piwnicach. Piękna pogoda dopisuje. Festival trwa!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.