Facebook Google+ Twitter

Składanie prac na VII Aukcję Fotografii w łódzkim ŁTF

15 października 2008 r. to nieprzekraczalny termin składania prac na VII Aukcję Fotografii, która odbędzie się w listopadzie bieżącego roku w siedzibie Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego.

Szyld Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przy ul. Piotrkowskiej 102. / Fot. Mirosława Kasowska Osoby zainteresowane wystawieniem swoich prac proszone są o przygotowanie maksymalnie trzech fotografii w formie elektronicznej i wyslanie ich pod adres: ltf@ltf.com.pl. Do zdjęć musi być dołączony komplet informacji: imię i nazwisko autora, rok jego urodzenia, tytuł pracy, dokładny format oryginału oraz technika w jakiej praca została wykonana.

Z kolei oryginały oprawione w passe-partout, podklejone od tyłu i na odwrocie opatrzone: imieniem i nazwiskiem autora, tytułem zdjęcia, rokiem wykonania, numerem kolejnym danej odbitki, podpisem autora należy składać w siedzibie Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przy ul. Piotrkowskiej 102. Każda fotografia musi być przygotowana bardzo starannie. Złożenie jej nie jest równoznaczne z przedstawieniem jej na aukcji. O tym decydował będzie krytyk sztuki powołany przez Dom Aukcyjny Rynek Sztuki.

Aukcję organizuje Dom Aukcyjny Rynek Sztuki oraz Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne. Od prac swoich członków pobiera ono marżę w wysokości 15 proc., a od zdjęć autorów niezrzeszonych 25 proc.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.