Facebook Google+ Twitter

Skok Wołomin Boxing Show III – już w najbliższą niedzielę

Właściciele Babilon Promotion szykują kolejne pięściarskie widowisko. 18 grudnia na ringowych deskach w Wołominie zaprezentuje się m.in. Krzysztof Cieślak, Ismail Teboev i Przemysław Opalach!

Oficjalny plakat promujący Skok Wołomin Boxing Show III. / Fot. http://www.tvr24.pl/Jeśli ktokolwiek stereotypowo kojarzy Wołomin z przemocą, to... po niedzielnej gali utwierdzi się w swych przekonaniach! Mowa jednak oczywiście o zdrowej, bokserskiej rywalizacji w ringu.

Podczas niedzielnego Skok Wołomin Boxing Show III zgromadzona publiczność będzie miała okazję do obejrzenia łącznie sześciu walk. W formule amatorskiej stoczą pojedynki: Anna Sajnóg (Legia Warszawa) z Magdaleną Konarską (Garda Otwock), Wiola Gmurczyk (Legia Warszawa) z Anną Maksim (Orlęta Łuków), a także Dawid Kwiatkowski z Michałem Żeromińskim.

Między ringowymi linami nie mogło zabraknąć również zawodowców. Okazję do oczarowania publiczności swym bokserskim kunsztem będzie miał m.in. reprezentujący Wilki Olsztyn Przemysław Opalach, który zmierzy się z Tomem Reiche. W następnej kolejności skrzyżują swe rękawice Ismail Teboev wraz z Anthonym Ukegem. W walce wieczoru zobaczymy natomiast znakomitego Krzysztofa "Skorpiona" Cieślaka oraz Bekę Sadjaię.

Jaką formę zaprezentują pięściarze? O tym przekonamy się już w niedzielę 18 grudnia. Wszyscy fani boksu, którzy tego wieczoru znajdą się przy ul. Korsaka 4 w Wołominie, z pewnością się nie zawiodą.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.