Facebook Google+ Twitter

Skok Wołomin Boxing Show III - Polacy bezkonkurencyjni!

Wołomińska gala dostarczyła wielu wrażeń miłośnikom pięściarskiej "szermierki". 18 grudnia br. ze znakomitej strony zaprezentowali się reprezentujący Polskę - Przemysław Opalach i Krzysztof Cieślak.

Oficjalny plakat promujący galę / Fot. Materiały prasoweRingowe deski wołomińskiej hali okazały się niezmiernie szczęśliwe dla pochodzącego z Olsztyna Przemysława Opalacha (7-0, 6 KO). Zawodnik Wilków Olsztyn wyraźnie zdominował Niemca Toma Reiche'a (11-6, 5 KO), zmuszając sędziego ringowego do przerwania pojedynku już w trzeciej rundzie.

Początkowe sekundy spotkania bokserzy poświęcili na "zbadanie" umiejętności przeciwnika. Jednak to Opalach szybciej wypracował "diagnozę", a zamroczonego po jednym z ciosów Niemca, uratował gong kończący rundę. W trzeciej odsłonie zawodnik olsztyńskich "Wilków", dokończył swe dzieło, wystawiając oponentowi stałą "receptę" - hak na wątrobę - po której z niemieckiego narożnika poleciał ręcznik. Jest to szósta z kolei walka, którą Przemysław Opalach zakończył przed czasem.

W kolejnym pojedynku rękawice skrzyżowali Rosjanin Ismail Toboev (6-2-1, 3 KO) i Nigeryjczyk Anthony Ukeh (6-7-2, 2 KO). Rosyjski pięściarz - mimo licznych wątpliwości komentatorów, co do jego obecnej formy - zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Po ogłoszeniu sędziowskiej decyzji - to Toboev wzniósł rękawicę w tryumfalnym geście.

Głównym wydarzeniem wołomińskiego Boxing Show III było starcie Krzysztofa "Skorpiona" Cieślaka (18-2, 5 KO) i reprezentującego Gruzję Beki Sadjaii (27-16-1, 9 KO). Ulubieniec miejscowej publiczności nie dał wielkich nadziei swemu rywalowi, sukcesywnie punktując go z rundy na rundę. W 8. epizodzie pojedynku, w obliczu bezspornej przewagi punktowej Polaka, Sadjaie ratował się desperackim atakiem mającym odmienić losy walki. Popularny "Skorpion" nie dał się jednak wciągnąć w ten sposób rywalizacji i trzymając przeciwnika na dystans, doczekał spokojnie końca pojedynku.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.