Facebook Google+ Twitter

Skoki na żywo są najciekawsze, przekonaj się w Zakopanem!

Już za tydzień Zakopane stanie się areną zmagań najlepszych skoczków Pucharu Świata. To doskonała okazja, by przekonać się, że skoki smakują najlepiej widziane na żywo, a nie przed ekranem.

Logo PŚ 2009 / Fot. TZNDla tych, którzy nie boją się mrozów i mimo zimy potrafią dobrze się bawić, prezentuję krótką instrukcję obsługi Pucharu Świata w Zakopanem.

Bilety

Choć bilety na Puchar Świata były w sprzedaży już od drugiej połowy listopada i cieszą się dużą popularnością, niech nie załamują rąk ci, którzy dopiero co zdecydowali się kibicować na żywo w Zakopanem. Poniżej podajemy listę biur wciąż prowadzących sprzedaż biletów online:

Orbis, Zakopane
Centrum Informacji Turystycznej, Zakopane: info@um.zakopane.pl
Biuro Turystyczne Teresa, Zakopane : biuro@teresa.zakopane.pl
Biuro Turystyczne Gromada, Zakopane: zakopane.bt@gromada.pl, skoki@gromada.pl
Grupa Trip Sp. J., Zakopane: wioletta.babiarz@trip.pl

W ubiegłych latach bilety sprzedawane były też bezpośrednio pod skocznią.

Ceny biletów :
Trybuny górne: A, B – 70zł/konkurs
Trybuny dolne: C, D – 60 zł/konkurs
Czwartkowe kwalifikacje:
Normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł

Program imprezy

Skoczkowie przyjadą do Zakopanego w środę wieczorem i będą nocować w hotelu COS. W czwartek o godz. 15:00 odbędą się dwie serie treningowe, a o 17:00 rozpoczną się kwalifikacje do piątkowego konkursu. Piątkowe zawody (16.01.2009), poprzedzone serią próbną o 15:30, rozpoczną się o godz. 16:30. Podobnie będzie w sobotę: seria próbna o 15:30, a po niej drugi konkurs indywidualny o godz. 16:30. Skoczkowie opuszczą Zakopane w niedzielne przedpołudnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

J wybieram się w tym roku. Bilety już mam, a wraz z nimi nadzieję na świetną zabawę w towarzystwie grona znajomych. W końcu nie tylko Polacy biorą udział w zawodach...Prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja równiez się zgadzam kilkakrotnie byłam na zawodach w Zakopanem. Atmosferę mozna porównać jedynie z Ligą Światową w Spodku. W moim odczuciu te zawody to tylko był dodatek do wspaniałej atmosfery jaką stworzli prowadzący tą imprezę. A do tego wszytskigo Adam jeszcze wygrał. Coś wspaniałego. Nie mozna również zapomnieć o wspaniałych kibicach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Całkowicie się zgadzam. Byłem na skokach w 2002 roku. Adam wtedy wygrał. Cóż to była za radość. W ogóle co to był za wyjazd. Każdy sport na żywo robi o niebo lepsze wrażenie niż w tw. A w przypadku skoków to wrażenie jest jeszcze spotęgowane. To trzeba zobaczyć po prostu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.