Facebook Google+ Twitter

Skoki w Soczi: Po upadku Kranjec niepewny występu w konkursie

Robert Kranjec, który w dzisiejszych kwalifikacjach miał upadek, może nie wystąpić w niedzielnej rywalizacji. Według niemieckich mediów, decyzja o dopuszczeniu Słoweńca do zawodów zostanie podjęta jutro.

 / Fot. Tadeusz Mieczyński32-letni zawodnik, który w klasyfikacji generalnej zajmuje 10. miejsce, miał zapewniony udział w olimpijskim konkursie na średniej skoczni. Kranjec jednak pojawił się na starcie kwalifikacji i osiągnął w nich 100,5 metra. Jednak po podejściu do lądowania Słoweńcowi rozjechały się narty i zawodnik przewrócił się.

Po wstępnych badaniach okazało się, że Kranjec ma spuchnięte lewe kolano. Lekarze stwierdzili nadciągnięcie więzadeł pobocznych w kolanie. Choć początkowo media informowały o niedopuszczeniu zawodnika do jutrzejszych zawodów, ostateczna decyzja co do występu Słoweńca w konkursie olimpijskim zostanie podjęta następnego dnia rano.

Kranjec już wcześniej narzekał na zeskok średniej skoczni. Zawodnik twierdzi, że z każdym kolejnym skokiem podłoże jest coraz bardziej miękkie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.