Facebook Google+ Twitter

"Skomercjalizowałem się" - wywiad z Żorą Korolyovem

Znany jako tancerz, teraz związany ze światem piłki nożnej. Próbował swoich sił w wokalnym show. Zagrał w kilku serialach, ma na koncie debiut na deskach teatralnych. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Żora Korolyov.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Żora Korolyov / Fot. Monika StawskaJako kilkulatek, zachęcony przez mamę, zapisał się na kurs tańca, na którym poznał dziewczynkę, która bardzo mu się spodobała i specjalnie dla niej uczęszczał na zajęcia. Bardzo szybko zaczął odnosić sukcesy i już w wieku dziewięciu lat miał na swoim koncie tytuł Mistrza Ukrainy Juniorów. Jednak nie zawsze było tak kolorowo i zdarzały się też gorsze momenty. "Wielokrotnie chciałem zrezygnować ze swojej kariery tanecznej, bo nie umiałem się pogodzić z porażkami" - wyznaje Żora Korloyov. Po jednym z turniejów, podczas którego mimo że tańczył najlepiej, zajął trzecie miejsce, gdyż prawdopodobnie pierwsza dwa zostały sprzedane, postanowił wyprowadzić się do Niemiec i tam dalej się rozwijać.

Przeprowadzając się do innego kraju w wieku zaledwie piętnastu lat, jak podkreśla, zmienił swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni. "Nie mogłem się tam zaadaptować mentalnie" - podkreśla tancerz. Szybko postanowił zatem o kolejnej zmianie miejsca zamieszkania i tym razem padło na Polskę. "To był trochę przypadek, przyjechałem do Warszawy na próbę taneczną i tak już zostałem" - wyjaśnia Żora Korolyov.

Tancerz Żora Korolyov gościł w redakcji W24 / Fot. Monika StawskaSzerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami" i mimo że wystąpił w zaledwie w trzech edycjach show, udało mu się zdobyć bardzo dużą popularność i na stałe zagościć w polskim show-biznesie. Później, już jako uczestnik, wziął udział w kolejnym gwiazdorskim show - "Jak oni śpiewają". "Było to dla mnie wyzwanie, bo nie umiałem i dalej nie umiem śpiewać" - zaznacza Żora Korolyov. Udało mu się również zagrać w filmie "Kochaj i tańcz", a także w kilku popularnych serialach, m.in. "Egzaminie z życia", a niedawno zadebiutował na deskach warszawskiego Teatru Rampa w spektaklu "Tango Piazzolla" u boku Tamary Arciuch.

Obok tańca od zawsze jego wielką pasją była piłka nożna. "Prawdopodobnie gdybym nie tańczył, grałbym pewnie w piłkę" - przyznaje Żora Korolyov. Jednak jego tata - zawodowy piłkarz, nie widział w nim talentu do tej dyscypliny sportu i doradził mu, by rozwijał się w kierunku tanecznym. Jednak obecnie to właśnie przede wszystkim z piłką nożną związana jest jego praca, gdyż od kilku lat jest menedżerem piłkarskim. "Uważam, że to ciekawy zawód i jego wykonywanie sprawia mi wiele przyjemności" - podkreśla.

Oberzyj cały wywiad z Żorą Korolyovem:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.