Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28317 miejsce

Skoro Polska biega, to Częstochowa też...

9 maja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie oraz Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani Częstochowa zorganizowały na promenadzie Czesława Niemena bieg w ramach akcji Polska Biega.

 / Fot. Mateusz TęczaW sobotę, 9 maja, na terenie całego kraju odbyło się ponad pięćset takich imprez. W częstochowskim biegu na dystansie 3 kilometrów wzięło udział blisko pięćdziesięciu uczestników. Punktualnie, o godzinie 10, naczelnik Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Częstochowie Janusz Haszcz, powitał zebranych i zaproponował wspólne głośne odliczanie do początku startu. Sygnał do startu dał zastępca dyrektora MOSiR, Tomasz Łuszcz.

Trasę, którą należało pokonać, stanowił odcinek promenady od Centrum Handlowego do lasku aniołowskiego i z powrotem. Jak przystało na bieg typowo rekreacyjny, w którym najważniejszy jest udział w imprezie, wzięły w nim udział całe rodziny. Najmłodszy uczestnik pokonał trasę w wózku popychanym przez biegnącego tatę. Najszybszy zawodnik zameldował się na mecie po dziesięciu minutach i piętnastu sekundach (szczegóły w wynikach poniżej).

Pogoda dopisała, humory również, więc po biegu w sympatycznej atmosferze wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody i upominki przygotowane przez organizatorów i Urząd Miasta Częstochowa.

Galeria z biegu:
Galeria Polska Biega

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.