Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5208 miejsce

Skorpiony ruszają z akcją "Wesołe święta"

Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego "Skorpiony" z coraz to większym rozmachem organizują akcje charytatywne na rzecz Domu Dziecka z Kobylnicy. Właśnie ruszyła kolejna akcja "Wesołe Święta 2009".

Wesołe Święta w Kobylnicy 2008 / Fot. SSSŻ Skorpiony/www.skorpiony.orgSłodycze, zabawki i inne upominki – takie prezenty dzieci z Kobylnicy otrzymają od Skorpionów już po raz trzeci, nie licząc oczywiście podarków na początek roku szkolnego i z innych okazji. Członkowie stowarzyszenia przekażą prezenty dopiero za kilka tygodni, a już teraz trwa zbieranie środków na ich zakup. - Od firm, które chcą wziąć udział w akcji, przyjmujemy wszystkie produkty nadające się do licytacji. Od środy wystawiamy je na Allegro – mówi prezes stowarzyszenia Tomasz D. Klichowicz.

Najmłodsze dzieci otrzymają zabawki, natomiast starsze artykuły drogeryjne. - Prezenty wręczymy na krótko przed samą Wigilią. Podczas uroczystości jak zwykle nie zabraknie niespodzianek - wyjaśnia Tomasz D. Klichowicz.

Jednak zanim to nastąpi, należy zebrać produkty do licytacji. Stowarzyszenie oczekuje na wsparcie firm, a także osób prywatnych. Jego członkowie zachęcają do przekazywania słodyczy, maskotek, gadżetów, zabawek oraz ubrań. Nie wyklucza się także finansowej formy pomocy, w formie wpłaty na konto Stowarzyszenia z dopiskiem "Wesołe Święta". - Na koniec, po przekazaniu prezentów dzieciom, dla wszystkich, którzy wspomogli akcję, na stronie skorpiony.org oraz współpracujących ze stowarzyszeniem mediów pojawią się podziękowania – dodaje Tomasz D. Klichowicz.

Prezes stowarzyszenia, pytany o to, dlaczego to właśnie Ośrodek Wspomagania Rodziny jest tak intensywnie wspierany przez Skorpiony, wyjaśnia to m.in. sympatią, jaką darzą dzieci z Kobylnicy. - Domy dziecka w Poznaniu mają swoich stałych sponsorów, my polubiliśmy dzieci z Domu Dziecka w Kobylnicy, mimo to że jest tam duża rotacja. Oni nas znają, my ich, i jakaś więź przyjaźni między nami już jest, dlatego chcemy i pomagamy właśnie im – mówi. Miejmy nadzieję, że tegoroczna akcja będzie udana, a suma zebrana przekroczy zeszłoroczną, czyli kwotę 2769,00 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zachęcam autorów W24 do przyłączenia się do akcji!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.10.2009 22:41

Super !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.