Facebook Google+ Twitter

Skorpiony z Poznania zabalują po raz drugi

Z inicjatywy Stowarzyszenia Sympatyków Sportu Żużlowego Skorpiony w Poznaniu odbędzie się Bal Sympatyków Sportu Żużlowego. Kibice wraz zawodnikami i zarządem PSŻ będą się bawić 8 marca w poznańskiej restauracji Powozownia.

Zeszłoroczny bal należał do udanych. / Fot. www.skorpiony.orgCelem imprezy jest integracja środowiska żużlowego w Poznaniu. Dlatego pojawią się na niej nie tylko kibice i członkowie SSSŻ Skorpiony, ale też prezes PSŻ Tomasz Wojtowicz, wiceprezes Dariusz Górzny, członek zarządu Tadeusz Więcek i rzecznik prasowy PSŻ Damian Gapiński. Swój udział potwierdzili także nowy trener Zbigniew Jąder oraz zawodnicy: Adam Skórnicki, Grzegorz Kłopot, Norbert Kościuch, Zbigniew Suchecki, Rafał Trojanowski, Piotr Dziatkowiak i Alan Marcinkowski. Na bal przybyć ma również legenda poznańskiego żużla, Henryk Gajdziński.

Bal odbywa się po raz drugi. W ubiegłym roku na uczestników czekała nie tylko zabawa w bardzo miłej i wesołej atmosferze, ale także losowanie cennych upominków ufundowanych przez poznańskie i wielkopolskie firmy oraz loteria fantowa przygotowana przez Fan Club Skorpiony. Jak mówi prezes SSSŻ Skorpiony Tomasz D. Klichowicz: – Zostanie zrobione wszystko, aby Bal Sympatyków Sportu Żużlowego stał się tradycją i wpisał na stałe w kalendarz imprez żużlowych.

Z założenia impreza ma także poprawić współpracę ludzi ze ścisłego środowiska żużlowego w Poznaniu z kibicami. Tomasz D. Klichowicz liczy na to, że zaowocuje to dobrymi wynikami zawodników.

Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego Skorpiony dba o promowanie sportu żużlowego wśród poznaniaków. W kwietniu bieżącego roku ruszy III sezon rozgrywek na poznańskim Golęcinie. Sport nie jest tak popularny, jak piłka nożna, więc Stowarzyszenie organizuje szereg przedsięwzięć, by to zmienić – są to m.in. imprezy charytatywne, spotkania kibiców z żużlowcami w centrach handlowych, jak i dbanie o odpowiednią oprawę każdego meczu na stadionie PSŻ Milion Team Poznań.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.