Facebook Google+ Twitter

Skorumpowani - nowy serial Polsatu już dziś

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-10-02 11:20

Już dzisiaj startuje pierwszy polski serial akcji nakręcony w stylu filmów walki - „Skorumpowani”. Ten bardzo oczekiwany gatunek nie był jeszcze obecny na rodzimym rynku filmowym.

Olga Bołądź / Fot. PolsatWystąpi w nim plejada polskich gwiazd - Jan Englert, Jerzy Trela, Beata Ścibakówna, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk, Wenanty Nosul. W jednej z głównych ról obsadzono młodą utalentowaną aktorkę, absolwentkę krakowskiej PWST, Olgę Bołądź. Telewizja Polsat będzie emitować serial w każdy piątek po 2 odcinki, począwszy od godz. 22.15 .Tematem serialu jest przerzut narkotyków z Bałkanów do Anglii. Rosyjska mafia traci dużą partię kokainy w trakcie przerzutu przez Polskę. Montenegro - boss mafii rosyjskiej w Londynie wraz ze swoim wspólnikiem z Bałkanów Sergiejem zamierzają odzyskać utracony towar przy pomocy skorumpowanych polskich polityków, policji i lokalnej mafii. Film nabiera jeszcze większego tempa, kiedy rosyjscy gangsterzy w przypadkowej sytuacji powodują śmierć syna wpływowego polskiego biznesmena – mecenasa wschodnich sztuk walk o nazwisku Burzyński. Na zlecenie Burzyńskiego śladami gangsterów podążają Janek i Paweł - wielokrotni mistrzowie świata w sportach walki, Maks zaprzyjaźniony oficer Centralnego Biura Śledczego oraz Patrycja - córka biznesmena.
Gwałtowny zwrot akcji następuje w momencie, kiedy rosyjska mafia kolejno porywa i więzi żonę Burzyńskiego, jego córkę i Maksa - oficera Centralnego Biura Śledczego. Film, oprócz walk i pojedynków, obfituje w niezwykłe sekwencje pościgów samochodowych, ewolucji kaskadersko - motocrossowych z udziałem i w choreografii aktualnych mistrzów Polski.

W scenach walk brało udział kilkunastu mistrzów świata w różnych stylach walk, w tym mistrzowie olimpijscy oraz zawodowi kierowcy rajdowi i motocyklowi (np. pościgi po ulicach miast). Na potrzeby produkcji zaangażowano 2 wybitnych specjalistów w dziedzinie wschodnich sztuk walki, aktorów i instruktorów: Oliviera Grunera i Maxa Ryana.

Reżyserią i choreografią scen z elementami sztuk walki zajął się, wcześniej wspomniany, wybitny specjalista – Oliver Gruner. Reżyserem filmu jest polski twórca, laureat nagród filmowych - Jarosław Żamojda. W serialu wzięli również udział uznani polscy karatecy: Maciej Grubski i Dariusz Bajkowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wersja kinowa była wyjątkowo lipna, serial więc nie będzie lepszy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tytuł twórcom serialu nie wyszedł - jak można nazwać film "Skorumpowani" ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.