Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20072 miejsce

Skorup i Jahdeck w nowym numerze Kota i Adama L

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj klip do „Kolejki”, nowego singla tzw. rekrutów hip-hopu, Kota i Adama L. Gościnnie usłyszeć i zobaczyć możemy w nim reprezentanta MaxFloRec, Skorupa oraz kojarzonego głównie ze składem Chonabibe, Jahdecka

Od lewej: Skorup i Kot / Fot. Kadr z klipu/MaxFloRecTV– Bit do „Kolejki” powstał ze 3 lata temu w Bieszczadach. Od samego początku „słyszałem” w nim Skorupa. Nawet nazwałem roboczo bit „Eskaorupe 80” – wspomina Adam L. – Jako że w tym czasie na okrągło słuchaliśmy „Ryby” Jahdecka i Skorupa na bicie Zeteny, Kot wpadł na pomysł, by do wspólnego numeru zaprosić jeszcze Jahdecka. Obaj artyści „zajarali” się tematem, no i wyszła mieszkanka wybuchowa!

Sam Skorup swój udział w projekcie komentuje następująco: – Kot i Adam L to bardzo ciekawe postaci reprezentujące barwną, lubelską scenę muzyczną, którą śledzę od dawna. Cieszę się, że udało się nam stworzyć wspólnie kolejny utwór [z Adamem L Skorup współpracował przy aranżacji utworu „Taki” z PIĘKNEJ POGODY – przyp. red.] i teledysk. W dodatku wziął w tym udział Jahdeck, weteran i legenda lubelskiej sceny.„Kolejka” to już drugi po „To jest Polska” singiel promujący album W KOLEJCE PO TYTUŁ duetu Kot (MC) & Adam L (producent). Artyści działają pod szyldem MaxFloLab, inicjatywy promującej mniej znanych, a wyróżniających się twórczością artystów (więcej na ten temat). Ich materiał w całości odsłuchać można na kanale MaxFloRecTV (kliknij, aby przejść).

Zdjęcia do klipu wykonali Michał Gościk i Jan Sebastian Lach. Montażem zajęła się Sonia Pałęga. Muzyka to dzieło Adama L. Za warstwę liryczną utworu odpowiadają oczywiście: Kot, Jahdeck i Skorup.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.