Facebook Google+ Twitter

Skorup kończy płytę!

Trwają ostatnie prace nad nowym solowym wydawnictwem gliwickiego rapera. Już za kilka dni ukaże się 2. po "Adapterze Daniel" klip zwiastujący album. Wideo towarzyszyć będzie singlowi "Świata ciekawość". Czego możemy się spodziewać?

Skorup: "(...) zdjęcia również oddają swojski charakter" / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRec/FilminatiO tym, że Skorup jest zwolennikiem rozwiązań nieszablonowych, wiadomo nie od dziś. Dość nietypowy ma być więc także kolejny teledysk tego artysty, "Świata ciekawość". Singiel otwierać będzie najnowszy krążek rapera, PIĘKNĄ POGODĘ.

Tym razem ekipa produkcyjna Filminati, odpowiedzialna m.in. za poprzednie wideo Skorupa pt. "Adapter Daniel", wyszła z kamerą poza granice aglomeracji śląskiej. Jeden z dni zdjęciowych spędziła w Łodzi. Oczywiście rodzinne miasto rapera, Gliwice, również znalazło się w obiektywie. - Pierwotnie teledysk powstać miał na bazie zdjęć z wyjazdu na koncert w Łodzi. Pomysł został jednak rozwinięty i zorganizowaliśmy drugi dzień zdjęciowy. Wybraliśmy ładne plenery, pola i inne miejsca otaczające Gliwice. Dzięki świetnym warunkom pogodowym, udało nam się zrobić piękne zdjęcia. Oddają one charakter utworu, propagującego tytułową ciekawość świata i zwracającego uwagę na jego różnorodne elementy - komentuje Skorup. - Ponieważ muzycznie utwór utrzymany jest w swojskiej stylistyce (którą podkreślają syntezatory imitujące akordeon), zdjęcia również oddają swojski charakter - dodaje. Artysta zdradził nam, że na planie pojawił się m.in. prawdziwy akordeonista, traktor i kilka przypadkowych postaci zwerbowanych do nagrań w ostatniej chwili. Szczególny klimat całej produkcji przysporzą z pewnością skrecze DJ'a Hopbeata.

Utwór "Świata ciekawość" wzbogacony został o wyjątkowe skrecze DJ'a Hopbeata / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRec/FilminatiBliski Skorupowi, przewijający się w jego twórczości, swojski charakter i spontaniczność - czy takie połączenie spotka się z aprobatą ze strony fanów? Przekonamy się już w przyszłym tygodniu, tymczasem przypominamy wideoklip do utworu "Adapter Daniel".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.