Facebook Google+ Twitter

Skorup kręci z Lilu!

Od 31.10. w internetowym sklepie MaxFlo dostępny jest pre-order najnowszej płyty Skorupa. Oficjalna premiera już w piątek, 8.11. Tego dnia o godz. 12 na CGM.pl pojawi się również 3. klip promujący wydawnictwo, a w nim m.in. Lilu i Jarecki!

Jarecki na planie najnowszego klipu Skorupa promującego album PIĘKNA POGODA / Fot. Kopruch/PrzedmarańczaWłaśnie zakończyły się zdjęcia do najnowszego teledysku Skorupa. Obrazek towarzyszyć będzie utworowi z nadchodzącego krążka pt. PIĘKNA POGODA. Gościnny udział w nagraniach piosenki i jej wizualizacji wzięła Lilu wraz z Jareckim. Czego możemy spodziewać się po tej produkcji? - W teledysku pojawi się trochę krwi, piękny samochód i erotyczne smaczki, które przewijają się często w mojej twórczości - zdradza Skorup. Podkreśla też stronę muzyczną singla: - Autorem beatu jest Zetena. Jego kunszt mieliście okazję poznać m.in. przy okazji konkursu „Łap bit, daj hit!” organizowanego przez MaxFlo. Skrecze zrobił natomiast DJ Hopbeat.

Realizacją wideo zajęła się grupa Przedmarańcza odpowiedzialna za kilka wcześniejszych produkcji MaxFloRec, np. klip do utworu „Nie trzeba” Bob One'a. Skorup i Lilu na planie klipu, którego premiera już 8.11.2013 na CGM.pl / Fot. Karolina BłażejczykEfekty jej pracy zobaczymy już w najbliższy piątek, 8.11., w samo południe na CGM.pl i kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube. PIĘKNĄ POGODĘ z dostawą pod swój dach zamówić można pod adresem www.Sklep.MaxFlo.pl (kliknij, aby przejść). Do każdej PIĘKNEJ POGODY zakupionej przed premierą MaxFloRec dorzuci mixtape DJ-a Hopbeata ONE MC AND ONE DJ z limitowanej edycji (sam mixtape fizycznie nie znajduje się w sprzedaży!). Odsłuch bonusowego wydawnictwa poniżej.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.