Facebook Google+ Twitter

Skorża mówi o ewentualnym odwieszeniu Iwańskiego, Gizy i Wawrzyniaka

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-28 10:31

W środę trójka zawieszonych zawodników będzie miała zajęcia indywidualne ze sztabem szkoleniowym, następnie będziemy rozmawiać. Potem podejmę decyzję o ich ewentualnym odwieszeniu - zakomunikował trener Legii Maciej Skorża na antenie telewizji nSport.

 / Fot. Łukasz Grochala / CYFRASPORT / NEWSPIX.PLTo oznacza, że być może już pojutrze Maciej Iwański, Piotr Giza i Jakub Wawrzyniak zostaną przywróceni do kadry pierwszego zespołu. - Może to jest dobry moment na podjęcie takiej decyzji, ale niczego nie obiecuję. Muszę to wszystko jeszcze raz przemyśleć - dodał trener.
W przypadku Gizy i Wawrzyniaka sprawa jest jasna - muszą wykazać się w drugim zespole, bo podstawą do ich odsunięcia była forma sportowa. To zupełnie inaczej niż w przypadku Iwańskiego. - Miał inną wizję tworzenia dobrej atmosfery w szatni niż ja - uzasadniał szkoleniowiec swoją decyzję.

Iwański za Vrdoljaka

Chodziło o to, że pomocnik Legii, słynący z porywczego charakteru, w mocnych słowach podsumował grę drużyny w spotkaniu ligowym z Ruchem Chorzów (0:1). Kilku z nich mogło poczuć się urażonych, a więc trener musiał jakoś zareagować. Podjął bardzo radykalną decyzję - odsunął jednego z najlepszych swoich piłkarzy od drużyny. I taki stan trwa już dwa tygodnie.
Po wygranej z Lechem, odniesionej w bardzo dramatycznych okolicznościach, osiągniętej przede wszystkim dzięki ogromnemu charakterowi, atmosfera w drużynie zdecydowanie poprawiła się. Wydaje się, że jeśli trener w ogóle ma w planie przywracać tych graczy, to nie na to ma lepszego momentu. Szczególnie, że w najbliższą sobotę Legię czeka kolejny mecz o wszystko, z Lechią Gdańsk. Trzeba wygrać, a zabraknie przecież Ivicy Vrdoljaka.

Czytaj na stronie sports.pl

Czytaj także:
Smudzie już brakuje pomysłów i piłkarzy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.