Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17184 miejsce

Skradziono polski autokar w Rzymie

W nocy z 2 na 3 lipca, z parkingu w stolicy Włoch został skradziony piętrowy autokar Setra S 328 DT. To już kolejny autokar marki Setra skradziony na terytorium tego państwa!

Skradziony autokar SETRA S328 DT / Fot. Rosól AdamAutokar jest własnością firmy przewozowej AR-TUR z Podkarpacia. Ostatnio widziany 2 lipca ok. 22. Rano okazało się, że autobusu nie ma, został skradziony. Natychmiast jak to było możliwe zgłoszono ten fakt miejscowej policji Stazione CC Roma San Paolo.

Niestety policja nie przyjechała na miejsce zdarzenia, nie przesłuchano żadnych świadków. Policja sporządziła tylko notatkę o zgłoszeniu i nic nie sprawdziła. Nie było żadnej reakcji w celu poszukiwania autobusu ani wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Policyjne śledztwo rozpoczęło się i zakończyło jedynie na spisaniu raportu. Pomoc konsulatu jest równie znikoma. Można stwierdzić, że wszyscy umywają ręce. Jeśli firma chce odzyskać autokar, musi rozpocząć własne śledztwo.

Problem kradzieży autokarów we Włoszech ciągle powraca. Można więc odnieść wrażenie, że we Włoszech działa zorganizowana grupa przestępcza, kradnąca autokary. Włoska policja niestety nie radzi sobie z tym procederem.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w odnalezieniu autokaru.
Właściciel autokaru - Adam Rosół
0 602526198, 16 6404375

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.