Facebook Google+ Twitter

Skromna szczecińska społeczność w wiadomościach24.pl

W komentarzu do artykułu "Pomnik Sediny powróci na plac Tobrucki" napisałem „Liczyłem na ostrą dyskusję, a tu spokój. Widocznie szczecinianie nie czytają link”.

Zainteresowało mnie jak liczna jest społeczność ze Szczecina, w wiadomosciach24.pl
Okazało się, że społeczność ze Szczecina w wiadomościach24.pl, nie jest zbyt liczna, to zaledwie 350 osób. Jest wśród nich jeden wydawca: Tomasz Kozioł-Milanowicz,
3 redaktorów: Zdzisław Sadowski 227 art., 32 galerie, 532175 odsłon, Michalina Guzikowska 66 art. 291080 odsłon, Marcin Wasilewski 73 art., 4 galerie, 145329 odsłon, 3 dziennikarzy: Tadeusz Śledziewski 173 art., 18 galerii, 418721 odsłon, Elżbieta Sadowska 97 art., 29 galerii, 192261 odsłon, Andrzej Sadowski 89 art., 36 galerii, 164776 odsłon.

W szczecińskiej społeczności jest też 4 reporterów: nie piszący już Jacek Kurek, Cecylia Markiewicz (brawo za Wystawę fotografii), Rainer Nix, Kacper Mazideński, 12 debiutantów, wśród nich Agnieszka Pawłowska 142 art., 71 galerii, 430596 odsłon. Agnieszka Pawłowska ma 145 znajomych, jest pasjonatką wojskowości, historii oraz muzyki. Jej fotografie militarne są niesamowite, warto ją odwiedzić.

Im to właściwie cała pisząca społeczność ze Szczecina, pozostali to w większości nieaktywni członkowie tej społeczności. A swoją drogą, trzeba rozreklamować wiadomości24.pl w Szczecinie, (może szczeciński oddział Nasze Miasto jest zbyt słaby), powiększyć znacznie szczecińską aktywną społeczność, oraz awansować tych DO, którzy na to zasługują.


Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nie zdążyłem zareagować: "W związku z tym wzywam nadwornego recenzenta kandydatów do awansu - debiutanta Zbigniewa Kostkę, do wypromowania Agnieszki Pawłowskiej ze Szczecina", a już tekst został zmieniony. A szkoda, bo chętnie poczytałem teksty i obejrzałem zdjęcia (niesamowite) Agnieszki: "Zbigniew będzie się mógł zaczytywać w tych jakże męskich artykułach".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzeczywiście, sporo tych szczecińskich DO. Szkoda tylko , że z tak licznej grupy nikt nie dotarł na wernisaż autorki W24 pani Cecylii i nie zamieścił relacji z tego wydarzenia link . Smutne to :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju , a co Pan robi żeby było więcej ?
350 osób to nie tak mało .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisałem to już w uwagach do materiału: Pani Agnieszka Pawłowska, podobnie jak np Basia Romer-Kukulska zrezygnowała z tabliczek i nie życzy sobie awansów. Decyzję Pani Agnieszki uszanowaliśmy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zobacz: Skromna szczecińska społeczność w wiadomościach24.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.