Facebook Google+ Twitter

Skumulowana nagroda tygodnia dla Pawła Jędrasiaka

Mamy poniedziałek, czas zatem na przyznanie nagrody za najlepszy materiał ubiegłego tygodnia. 300 zł otrzymuje Paweł Jędrasiak za tekst traktujący o reklamacji i prawach konsumenta.

 / Fot. RedakcjaPaweł napisał tekst zatytułowany Reklamacja tylko z paragonem? Niekoniecznie! Artykuł opowiadający historię reklamacji wadliwego towaru wzbudził zainteresowanie czytelników i redakcji. Na podziw zasługuje dokładność, jaką wykazał się Paweł. Pisząc artykuł zasięgnął informacji m.in. u prawnika Stowarzyszenia Konsumentów Polskich oraz w Izbie Skarbowej. Serdecznie gratulujemy zarówno nagrody, jak i świetnego materiału.

Naszą uwagę zwróciło również kilka innych materiałów.

Jarosław Jakubczak przedstawił problem zbyt małych i słabo wyposażonych ekip ratowniczych we Wrocławiu. Tragiczną konsekwencją bywa utrata życia ludzkiego. Wstrząsające jest również zdjęcie z wypadku tramwajowego, które przesłał Jarosław (Wrocław. Człowiek pod tramwajem).

Paweł Kiliański) jest autorem kilku tekstów dotyczących zawodów w skokach narciarskich wchodzących w skład Letniego Grand Prix. Z kolei http://www.wiadomosci24.pl/autor/346924.html;Mateusz Cieślicki[/a]) regularnie zdawał relację z zawodów Formuły 1. Serią materiałów o Lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata w Berlinie uraczył nas Łukasz Wolski).

Dzięki relacjom Patryka Latacza klimat odbywającego się w ostatni weekend w Krakowie Coke Live Music Festival poczuć mogli również ci, których na nim nie było.

Materiałem bardzo miłym dla oka jest fotogaleria Barbary Chocianowicz VI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca: Compagnie la Baraka).

O niecodziennym sposobie dotarcia na randkę opowiedział Adam Podgórski w tekście "Do Sywii, do Sylwii, do Sylwii... piechotą by się szło!" (Do Sylwii, do Sylwii piechotą by się szło...).


Wszystkim wyróżnionym autorom serdecznie gratulujemy. I prosimy o sugestie w tej grupie dyskusyjnej przed przyznaniem nagrody tygodnia za tydzień!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Gratuluję wszystkim :) Szkoda, że nie doceniło się jeszcze jednej osoby, która bez wątpienia na to zasłużyła...

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja również gratuluję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie gratuluję Pawłowi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również gratuluję wyróżnionym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyłączam się do gratulacji dla zwycięzcy oraz wyróżnionym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję zarówno zwycięzcy jak i wyróżnionym;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratki:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję..Teraz możesz robić nowe zakupy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.