Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10710 miejsce

Skuterem przez Polskę. Dębol już jedzie w Bieszczady!

Trasa z Kiełpina (pow. kartuski) do Nasicznego (pow. bieszczadzki) liczy 830 km. Tomasz Dębowski pokonuje ją skuterkiem, miejskim małym motorkiem.

Tomasz Dębowski 16 maja 2011 roku około godz. 10 wyjechał z Kiełpina - małej miejscowości położonej na zachód od Gdańska do Nasicznego. Co w tym dziwnego, że Tomasz jedzie? To, że ma zamiar pokonać tą trasę skuterem - zwykłym miejskim motorkiem, którego prędkość maksymalna nie przekracza 55 kilometrów na godzinę. Długość trasy to 830 km.

W ubiegłym roku tym samym małym motorem Tomasz Dębowski przebył trasę Bieszczady-Kiełpino. Wyjechał z Harcerskiej Bazy Obozowej w Nasicznem i przez cztery dni podążał do celu. Także majowa wyprawa Dębola zajmie cztery dni. W czwartek powinien zawitać w Bieszczadach. Pogoda płata Tomaszowi figle; trochę pada. Miejmy nadzieję, że bez żadnych problemów czy komplikacji dotrze do celu.

We wtorek drugi etap jego podróży (Toruń–Płock-Żyrardów). W środę Dębol będzie pokonywał drogę z Żyrardowa do Mielca. Ostatnim etapem podróży Tomasza Dębowskiego będzie trasa od Mielca przez Rzeszów i Duklę do Nasicznego.

Dębol to ciekawy, wspaniały człowiek. Jest szefem kuchni w Harcerskiej Bazie Obozowej w Nasicznem. Gdy tam dotrze, będzie przygotowywał posiłki dla harcerzy i turystów. Trzymajmy kciuki za niego, aby cały i zdrowy dotarł do celu. Miejmy nadzieję, że skuter Romet pokona tą długą trasę bez awarii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dębol DOJECHAŁ! Cały i zdrowy! Skuter nadal działa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.