Facebook Google+ Twitter

Skype 4.0 dla Linux

Twórcy przejętego już przez Microsoft komunikatora poinformowali na oficjalnym blogu o kolejnej wersji dla systemów z rodziny Linux. Teraz to już nie beta!

Sonda

Korzystasz z Skype?

Skype dla Linuksa wydany. / Fot. SkypePo tym, jak w maju zeszłego roku, Microsoft przejął Skype za 8,5 mld dolarów w gotówce, nie milkły echa spekulacji, że może to zwiastować koniec kolejnych wydań tego wciąż popularnego komunikatora dla systemów z rodziny Linux. W oficjalnej notce prasowej, dotyczącej przejęcia Skype, mogliśmy przeczytać, że firma Microsoft będzie nadal inwestować i wspierać klienty Skype na platformach innych niż Microsoft. Obawy użytkowników alternatywnych systemów miał ostatecznie rozwiać Steve Ballmer na konferencji prasowej, kiedy oficjalnie potwierdził kontynuację programu dla Mac OS i Linux.

Nowe okno rozmów w Skype 4.0 dla Linux / Fot. SkypeStało się, na blogu Skype znalazł się wpis na temat wydania wersji 4.0 komunikatora dla systemów z rodziny Linux. Twórcy dziękują w nim za cierpliwość, bowiem od dłuższego czasu jedyną dostępną wersją dla tego systemu był Skype 2.2 beta.

Profil autora na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dziwny wniosek na końcu tego artykułu. Na Linuksa jest mnóstwo dopracowanych świetnych programów praktycznie do wszystkiego. Nowego Skypa wcale mi nie brakowało - korzystam z niego sporadycznie, ponieważ posiadam normalny telefon, a do pogadania od czasu do czasu owa stara beta spokojnie wystarcza.

A co do reklam tylko na Windows, to czy nie zabawne jest że osoby, które zapłaciły małą fortunę za system będą musiały za karę oglądać reklamy, a te które mają darmowy w nagrodę nie? Jak widać na obrazku bycie "spolegliwym sponsorem" koncernu nie popłaca... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
xy
  • xy
  • 15.06.2012 15:48

http://www.spidersweb.pl/2012/06/koncu-nowy-skype-na-linuksa-dowod-na-niedobor-aplikacji-na-te-platforme.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Reklamy mają być tylko na Windows :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe czy pojawią się reklamy, gry społecznościowe i inne tego typu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.