Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20267 miejsce

Skype odnotował nowy rekord. 34 miliony użytkowników

Popularny wśród użytkowników komunikatorów Skype, odnotował właśnie kolejny rekord popularności. Skorzystało z niego ponad 34 milionów klientów.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. SkypeO tak dużej frekwencji poinformowała firma na swoim blogu - czytamy w Dzienniku Internautów. Jest to już kolejny rekord na przestrzeni zaledwie kilku tygodni. Na początku lutego, ze Skypa korzystało 32 mln osób. Pod koniec miesiąca narzędzia używa już ponad 34 miliony ludzi.

Skype nie traci na popularności, pomimo stale rosnącej liczby użytkowników Twittera oraz Facebooka.

Skype sugeruje, że być może za wzrostem popularności narzędzia, stoi efekt zapowiedzi udostępnienia nowej aplikacji programu dla platformy Windows Phone. Aplikację zademonstrowano na Mobile World Congress w Barcelonie.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Magda Jańska
  • Magda Jańska
  • 14.07.2012 21:27

Bardzo rzadko używam Skype, w zasadzie do komunikowania się ze znajomymi wystarczają maile albo Facebook. Poza tym paplanie przez ileś tam minut jest męczące i mało kto to lubi. Skype może ma dużo użytkowników bo różne zboki lubią zaczepiać i pokazywać co on tam ma (lub nie ma XD), dużo jest też na pewno świrów i straszaków. Dlatego Skype to jak dla mnie porażka. Buźka

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Skype nie traci na popularności, pomimo stale rosnącej liczby użytkowników Twittera oraz Facebooka".
To są niezbyt porównywalne zjawiska w internecie. Skype będzie się rozwijać wolniej niż Facebook, bo miliony ludzi chcą żyć w społecznościach, ale wolą być incognito. Skype zbyt dużo "obnaża", wiele osób tego nie znosi. Sami wolą dawkować informacje o sobie, z "nieznajomymi nie chcą już tak chętnie rozmawiać ", wolą pisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.