Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22023 miejsce

Skype wprowadza aplikację Translator Preview. Program przetłumaczy nasze rozmowy w czasie rzeczywistym

Microsoft rozpoczął testy Skype Translator Preview. W przyszłości popularny komunikator przetłumaczy nasze rozmowy w czasie rzeczywistym.

 / Fot. SkypeMicrosoft zaprezentował aplikację Skype Translator Preview, która zostanie udostępniona wybranej grupie testerów. W programie można zarejestrować się poprzez stronę Skype'a. Na początek tłumaczone będą w czasie rzeczywistym rozmowy prowadzone w językach angielskim i hiszpańskim. W przyszłości pojawi się czterdzieści kolejnych języków. Aplikacja będzie działała w systemie Windows 8.1.

Jak działa tłumacz Skype? Po skonfigurowaniu usługi w programie Skype, łączymy się z naszym znajomym uprzednio wybierając język w jakim prowadzona będzie rozmowa. Wypowiadane przez nas frazy zostaną przetłumaczone na język odbiorcy. Z filmu prezentującego usługę wynika, że tłumaczenie następuje z pewnym opóźnieniem.

Czytaj także: Google podsumował rok. Ebola, MH17, mundial, Jared Leto i Conchita Wurst królowali w wyszukiwarce giganta


Microsoft twierdzi, że usługa pomoże w komunikacji szkołom na całym świecie. Koncern testował ją w amerykańskich i meksykańskich placówkach - informuje serwis sciencealert.com.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.