Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18104 miejsce

Śladami Janosika, czyli spływ przełomem Dunajca w Pieninach

Z przystani flisackiej w Sromowcach Wyżnych-Kątach łodzie zabierają nas w podróż wyjątkową. Przepłyniemy trasę 23 km do Krościenka nad Dunajcem. Spływ trwa około 3 godzin. Trasa spływu wiedzie poprzez teren Pienińskiego Parku Narodowego.

1 z 31 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Spływ przełomem Dunajca, śladami Janosika to pozycja obowiązkowa dla każdego turysty spędzającego wolny czas w Pieninach. Niech ten skromny opis tego uroczego zakątka Polski zachęci do odwiedzania go i podziwiania.
Spływ przełomem Dunajca, śladami Janosika to pozycja obowiązkowa dla każdego turysty spędzającego wolny czas w Pieninach. Niech ten skromny opis tego uroczego zakątka Polski zachęci do odwiedzania go i podziwiania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Piękne są nasze góry...Okolice Pienin to poezja dla kogoś kto ceni sobie spokój. Ostatnio byłam po latach w Szczawnicy na konferencji firmowej, miasteczko zmieniło się nie do poznania. Hotele, knajpki, wszystko na poziomie, tylko Pieniny się nie zmieniają i w dalszym ciągu są cudne. Przy okazji wszystkim mogę polecić hotel w Szczawnicy : http://www.hotelsmile.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety żadne zdjęCia nie oddają wrażeń 3 przestrzeni, głębi przestrzeni i głębi wody. To trzeba przeżyć samemu i to na miejscu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie numer 8! Szczyt Trzy Korony w takim ujęciu przypomina grożnego jaszczura dinozaura, nie pamiętam jakiego ale takiego widzialem kiedyś na jakims zdjeciu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałoby się teraz gdy wokół potęzne upały byc nad dunajecką wodą. Zdjęcie mnei zaciekawiły, dziękuję za galerię z Pienin.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam wrażenie, że mało brakowało, a byśmy się spotkali.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawa fotoleracja. Interesujące są nie tylko utrwalone na fotografiach widoki, ale również przepiękna kamizelka flisaka:)- zdjęcie nr 2

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.