Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10263 miejsce

Śladami marszu "Obudź się Polsko". Zobacz, co działo się w Warszawie [Zdjęcia]

Dziś Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości, Telewizji Trwam i Solidarności protestują przeciwko polityce rządu i ograniczaniu wolności słowa.

1 z 21 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Anna Mikołajewska
Fot. Anna Mikołajewska

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

ryszard bold
  • ryszard bold
  • 01.10.2012 22:56

iskra nadziei na wolna , bogata Polske i godne zycie od wielu lat oszukiwanego narodu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O co tym ludziom chodzi?? Szkoda mi ucznia nauczyciela, który idzie w tym pochodzie... Bo to nie jest "szary nienauczony tłum" - jest tam i lekarz wg. TV Polonia...
-"Nowa demokracja" okresu starego średniowiecza?? Jak posiejesz Solidarności, tak się wyśpisz... Takie są nowe korzonki plewu tego posiewu. Zaprzepaszczone szanse wolności, żal patrzeć!

Komentarz został ukrytyrozwiń
bk
  • bk
  • 01.10.2012 11:43

Bardzo się cieszę, że mamy takie czasy, że ludzie mogą się zbierać do kupy i wyrażać swoje poglądy. Byłem akurat w Warszawie w trakcie tego pochodu. Fajny, kolorowy tłum raczej starszych ludzi. Śpiewali, skandowali swoje hasła. A jaka różnorodność w tym tłumie! Jedni odmawiali różaniec, inni śpiewali piosenki Czerwonych Gitar, jeszcze inni się pogubili i korzystali ze sklepu Alkohole świata. Super!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 30.09.2012 21:26

Panie @ Grabski @ pan jest w pełni zarejestrowany i co ? Pisze pan bardzo niegrzecznie i ad personam .

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 30.09.2012 12:03

Media rządowe ( ogólnego ścieku), w tym Gazeta Wyborcza i TVN są na skraju bankructwa . GW właśnie zwolniła 250 dziennikarzy
m.in Michała Ogórka ,Stasińskiego - zwolniono wielu dziennikarzy w terenie.
TVN też jest prawie bankrutem - notowania na giełdzie są kiepskie - bo kto chce oglądać i słuchać kłamstwa i durne programy .Reklamodawcy odchodzą z powodu niskiej widowni!

Ale o tym cisza ......

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
  • czyt
  • 30.09.2012 09:38

Krzysiek - jestem za

Komentarz został ukrytyrozwiń
lukas
  • lukas
  • 30.09.2012 09:33

Krzysiek Grabski ,tak ?Piszesz "Coraz bardziej skłaniam się ku temu,aby piszący tutaj byli w pełni zarejestrowani. "
proponuje tobie przeczytać komentarze w szczególności:Polski wyborca z tej strony
link
Aktywny PJN, czyli "małe" może naprawdę wiele

Komentarz został ukrytyrozwiń
y1
  • y1
  • 29.09.2012 23:47

Wybraliście Tuska to teraz martwcie się jak go wypier.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
  • fujara
  • 29.09.2012 22:13

To bylo widowisko pozal sie Boze.Gdyby przynajmniej orkiestry dete graly do taktu.Jaroslaw Zbawiciel zdaje sie coraz bardziej przygnebiony ciaglymi niepowodzeniami i porazkami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Solisrajdosc
  • Solisrajdosc
  • 29.09.2012 21:36

140000 przeciwko paru milionom moga sobie spacerowac do woli a Kaczynskiego juz dopadla schizofremia na punkcie wladzy Duda ,a ty powiedz ile te Solidarnosciowe zlodziej co miesiac wyciagaja kasy z polskich firm typowy dupek Duda z ciebie siedzisz przy korycie jak swinia i ciagle żresz bo ci malo