Facebook Google+ Twitter

Śląsk i Betard ruszają ze sprzedażą biletów przez internet

Kluby sportowe ze stolicy Dolnego Śląska doceniły możliwości jakie daje globalna sieć. Wrocławscy kibice piłki nożnej i żużla mogą zakupić bilety na mecze ulubionych drużyn przez internet.

 / Fot. Śląsk WrocławKibice Śląska Wrocław od dziś mogą kupować bilety w systemie online. "Karta Kibica, połączenie z internetem i drukarka - tylko tyle potrzeba, by skorzystać z systemu sprzedaży biletów on-line" czytamy w oficjalnym komunikacie klubu z Oporowskiej.

Wrocławski Śląsk z kart kibica korzystał już w trakcie tradycyjnej dystrybucji biletów. Posiadacz takiego dokumentu był obsługiwany znacznie szybciej, gdyż nie musiał przy zakupie każdego biletu potwierdzać swoich danych. Od dziś posiadacze "zielonego plastiku" nie muszą stać w kolejkach, bilety mogą zakupić przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl i po wykonaniu przelewu pojawić się na stadionie dopiero na meczu.

Fotografia ilustracyjna / Fot. Bartosz SenderekPodobne ułatwienie dla swoich kibiców już wcześniej przygotował Betard Wrocław. Wrocławianie chcący śledzić poczynania wrocławskich żużlowców w Ekstralidze mogą zaopatrywać się w karnety poprzez stronę e-ticket.pl. Sprzedaż internetowa jest na razie jedyną drogą nabywania karnetów na ligowe spotkania Betardu Wrocław. Tradycyjną sprzedaż abonamentów WTS rozpocznie dopiero 15 marca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.