Facebook Google+ Twitter

Śląsk: MaxFlo charytatywnie. Dołączysz się?

Dopiero co wsparli Wielką Akcję dla Dzieciaków, a już szykują się do 5. edycji MaxFloXmas. Sprawdź, gdzie 19 grudnia spotkasz swoich ulubionych artystów oraz komu i jak możesz pomóc!

Tak MaxFlo wsparło 8. edycję Wielkiej Akcji dla Dzieciaków / Fot. Joanna Michalik EsteStało się już tradycją, że ekipa z MaxFloRec w grudniu bawi się w św. Mikołajów. Do tego prezentami obdarowuje nie tylko potrzebujących, ale i pomagających. Nie zawodzą też fani wydawnictwa. W ramach ogłoszonej kilka dni temu na Facebooku Wielkiej Akcji dla Dzieciaków osobiście przynieśli kilka ładnych kilogramów słodyczy, książek, zabawek, kolorowanek i kredek. Z tych podarunków powstaną paczki dla dzieci z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach-Ligocie oraz z katowickich Domów Dziecka. Ludzi dobrej woli agencja wynagrodziła pakietami oryginalnych wlep.

Teraz MaxFloRec szykuje się do 5. edycji MaxFloXmas, która już za dwa tygodnie, w czwartek, 19 grudnia, między godz. 18 a 19. Jak zawsze przed Wigilią Bożego Narodzenia zorganizowana zostanie zbiórka karmy i artykułów dla potrzebujących zwierząt w schroniskach. Najbardziej pożądana będzie karma dla małych kotków i szczeniąt.

W tym roku ambasadorami akcji są: Rahim, Bob One, BU, Skorup, DJ Hopbeat i DJ HWR. Spotkacie ich 19 grudnia (czwartek) między godz. 18 a 19. Rozkład jazdy poniżej:

Gliwice, pub Gramofon - Skorup, DJ Hopbeat, DJ HWR,
Mikołów, klub Fraktal - Rahim, BU,
Katowice, 12Cali VinylShop - Bob One.

Oprócz spotkania z artystami wydawnictwo szykuje też drobne upominki. A skoro o upominkach mowa, te czekają również klientów MaxFloSklepu. Ruszyła bowiem coroczna akcja XMAS. Codziennie pojawia się nowa promocja pakietowa. Aktualnie na sklep.maxflo.pl znajdziemy m.in. zestawy Grubego Brzucha (koszulka + album) czy Bob One'a (płyta TWÓJ RUCH + koszulka) w wyjątkowo niskich cenach. Na Allegro do albumu GRUBY BRZUCH gratis dodawany jest GRUBY BONUS (kliknij, aby sprawdzić szczegóły).

MaxFloRec szykuje jeszcze świąteczny konkurs na swoim Facebooku. Szczegóły niebawem na MaxFlo.pl i FB.com/MaxFloRec.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.