Facebook Google+ Twitter

Śląsk: Na decyzję mają dziesięć dni

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-20 11:03

Działacze Śląska Wrocław muszą się spieszyć, jeśli nie chcą stracić Łukasza Madeja. - Śląskowi zostało już tylko dziesięć dni na podjęcie decyzji, czy przedłuży ze mną kontrakt - przypomina skrzydłowy.

 / Fot. Łukasz Grochala/CYFRASPORT / NEWSPIX.PLMadej dołączył do drużyny z Oporowskiej pod koniec letniego okna transferowego na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej grał w portugalskiej Academice Coimbra. W Śląsku podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejne dwa sezony. Warunek był prosty. Do trzydziestego kwietnia 2010 klub ma się określić, czy chce skorzystać z możliwości prolongaty umowy. Prezes Śląska Piotr Waśniewski już kilka tygodni temu zapewniał, że przy obecnej dobrej dyspozycji Madeja jest to raczej oczywiste. Tyle, że kończy się kwiecień, a sam zawodnik potwierdza, że w dalszym ciągu nie wie na czym stoi. „Oczywista formalność" nadal nie została załatwiona.

- Z tego co wiem, mój menedżer (Jarosław Kołakowski - dop. red.) ma już dla mnie jakąś ofertę. Najpierw jednak chciałbym poznać oficjalne stanowisko Śląska. Dobrze się czuję we Wrocławiu, mam miejsce w podstawowym składzie. Nie widzę potrzeby ruszania się stąd natychmiast i za wszelką cenę - zapewnia piłkarz.

Jednak Madej niedawno wspominał, że jeśli jeszcze kiedyś stanie przed ponowną szansą
wyjazdu za granicę, to chętnie znów spróbuje.

- Już gdzieś byłem, coś widziałem. Ale to, że zagrałem na stadionie FC Porto mnie nie zadowala. Nie brak umiejętności sprawił, że sobie nie poradziłem w Coimbrze. Kiedyś czytałem w „PS" wywiad z Rafałem Murawskim, który stwierdził, że Polacy często mają wystarczające umiejętności piłkarskie, a w zrobieniu kariery w zagranicznej lidze najczęściej przeszkadza im brak zdrowia i kondycji. I ja się z tym zgadzam. W Coimbrze kontuzje przyplątywały mi się akurat wtedy, kiedy miałem duże szanse na grę. Do dziś mam ogromny niedosyt po tym jednym sezonie spędzonym w Portugalii. Mogłem osiągnąć więcej - stwierdził Madej.

Czytaj też: Sports.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.