Facebook Google+ Twitter

Śląsk: w sobotę spotkanie K2 z fanami

Już w najbliższą sobotę, 12 kwietnia, w katowickim Silesia Crime Shopie swój debiutancki krążek promować będzie K2. Spotkanie rusza o godz. 17 przy ul. Wawelskiej 3

Okazja do zdobycia na ANATOMII autografu K2 już w sobotę, 12.04., w katowickim Silesia Crime Shopie / Fot. www.fotoluna.plNa sklepowe półki ANATOMIA trafiła 4 kwietnia. Tego samego dnia w Krakowie odbył się MaxFloFest. Przy tej okazji K2 pierwszy raz zagrał utwory z solowego, legalnego krążka. Zdjęcia z wydarzenia zobaczyć można na Facebooku MaxFloRec (kliknij, aby przejść).

Tydzień po premierze pojawia się okazja do zgarnięcia autografu na płycie i rozmowy z samym artystą. – K2 to moim zdaniem ewenement na polskiej, rapowej scenie muzycznej. On tą płytą przetarł nowe szlaki – komentuje ONS z Silesia Crime, organizator wydarzenia. – Warto więc skorzystać z okazji osobistego spotkania z K2. Przede wszystkim gwarantujemy słynną, śląską gościnność z doborową muzyką w tle. Reszta to spontan, z którego zapewne po mocnej cenzurze skleimy jakąś relację wideo – dodaje.

Poniżej przypominamy pierwszy klip K2 po jego transferze z MaxFloLabu do MaxFloRec. Obrazek promuje album ANATOMIA, który 12.04. będzie można zdobyć w Silesia Crime Shopie przy ul. Wawelskiej 3 w Katowicach. Więcej informacji o spotkaniu na stronie wydarzenia na Facebooku.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.