Facebook Google+ Twitter

Śląsk Wrocław na Dzień Kobiet

Darmowe wejście dla pań na sobotni mecz z Jagiellonią Białystok - to niespodzianka, jaką dla swoich fanek przygotował Śląsk Wrocław z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Herb Śląska Wrocław / Fot. WKS Śląsk WrocławKażda kobieta, która w sobotę będzie chciała dopingować podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza, będzie mogła zrobić to bez wydawania pieniędzy! Warunek jest jeden - należy odebrać w kasach darmową wejściówkę, podając oczywiście swoje dane osobowe (imię, nazwisko i numer PESEL). Bez takiego biletu dostanie się na stadion nie będzie możliwe.

Wszystkie panie, które zechcą przyjść na sobotni mecz są proszone, by nie odkładały odbierania darmowych wejściówek na ostatnią chwilę. Pojawiając się w kasach w tygodniu można uniknąć stania w kolejkach, które z reguły tworzą się w dniu meczu.

Od dzisiaj trwa również przedsprzedaż biletów na sobotni pojedynek z Jagiellonią. Bilety w cenie 25 zł (trybuna odkryta) i 40 zł (trybuna kryta) dostać można w dni powszednie w godz. 13-18, a w sobotę od godz. 10. W stadionowych kasach dostępne są także bilety rodzinne (40 i 60 zł) oraz karnety na rundę wiosenną sezonu 2009/10 (130 i 210 zł).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tu jest przykład innego potraktowania tego świeta... link

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest impreza!
Ale są też inne link
i to jest to!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.