Facebook Google+ Twitter

Śląsk Wrocław ponownie zagra dla dziecięcego hospicjum

Już w najbliższą sobotę Śląsk Wrocław podejmie na własnym boisku drużynę GKS Bełchatów, oprócz sportowych emocji przewidziano akcję charytatywną, która ma na celu wsparcie Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Piłkarze Śląska Wrocław / Fot. Jarosław JakubczakPiłkarze Śląska Wrocław w tym roku spisują się nieco niżej oczekiwań kibiców. Wojskowi od początku 2010 nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania. Być może w meczu z GKS-em Bełchatów podopiecznym Ryszarda Tarasiewicza uda się przełamać złą passę.

Sobotnie spotkanie zapewni nie tylko sportowe emocje, ale także okazję do pomocy potrzebującym. W dniu meczu od godziny 15:00 na stadion przy ulicy Oporowskiej 62 wyjdą wolontariusze. Będą zbierać pieniądze oraz namawiać kibiców do przekazania 1% podatku na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Fundusze zebrane podczas tej akcji zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z ośrodka.

Sobotnia zbiórka na Oporowskiej nie będzie prowadzona po raz pierwszy. Piłkarze Śląska Wrocław już rok temu namawiali swoich kibiców do przekazania 1% na Wrocławskie Hospicjum. Przy okazji Świąt Bożego Narodzenia wrocławscy piłkarze część dochodów ze sprzedaży klubowych bombek przeznaczyli dla małych pacjentów.


Mecz Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów już w najbliższą sobotę (24 kwietnia) o godzinie 17:00. Bilety w cenie od 25 zł można nabywać w kasie stadionu od poniedziałku do piątku w godz. 13-18 oraz w soboty w godz. 10-15. Posiadacze karty kibica mogą zaopatrzyć się w bilety poprzez stronę slaskwroclaw.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Właśnie o takie akcje chodzi, w Gdańsku żużlowcy GKS-u stoczyli "zaciętą" walkę z księżmi gdańskich parafii. Dochód za bilety i cały mecz był dla chorych dzieci. Często w woj. pomorskim są takie "walki" na życie dla innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.