Facebook Google+ Twitter

Śląsk Wrocław prezentuje drużynę

W najbliższą niedzielę, 1 sierpnia, na wrocławskim Rynku odbędzie się "Dzień ze Śląskiem" - impreza przeznaczona dla wszystkich sympatyków wrocławskiej drużyny oraz miłośników sportu i piłki nożnej.

 / Fot. materiały prasowe Śląska WrocławPrezentacja rozpocznie się w niedzielę o godz. 12. Na scenie, rozstawionej na placu Gołębim, kolejno pojawiać się będą wrocławskie zespoły muzyczne. W tym samym czasie na dwóch boiskach ustawionych obok sceny rozpocznie się turniej piłkarski, w którym m.in. wezmą udział reprezentacje fanklubów Śląska Wrocław.

Podczas imprezy nie zabraknie konkursów i quizów, w których wygrać będzie można cenne pamiątki związane ze Śląskiem. Kibice będą mogli wcielić się także w rolę profesjonalnych piłkarzy i zmierzyć się ze sobą w kultowej grze FIFA2010. Na wszystkie osoby, które tego dnia pojawią się na Rynku, czekać będą stoiska z gadżetami WKS-u, karnetami na nadchodzący sezon, napojami i przekąskami.

O godz. 17.30 pojawią się najważniejsi aktorzy niedzielnego spektaklu - piłkarze i trenerzy Śląska Wrocław. Każdy z nich po kolei będzie wchodził na scenę i witał się ze zgromadzoną w Rynku publicznością. Po wspólnym odśpiewaniu kibicowskich piosenek, zawodnicy wyjdą do swoich sympatyków. To będzie czas na autografy, wspólne zdjęcia, chwilę rozmowy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.