Facebook Google+ Twitter

Śląsk Wrocław: tańsze karnety na nowy stadion!

WKS Śląsk Wrocław podał w środę ceny biletów i karnetów na piłkarskie mecze Śląska rozgrywane w rundzie wiosennej na nowym obiekcie przy ul. Śląskiej. Najwierniejsi kibice zapłacą mniej!

Znamy już ceny biletów i karnetów na mecze "mistrza jesieni" / Fot. Bartosz SenderekNajtańszy abonament dla osoby, która posiadała karnet na poprzednią rundę kosztować będzie 115 zł (trybuna B i D). Przedłużenie karnetu na trybunie C będzie kosztowało 195 zł, a na trybunie A 260 zł.

Nieco więcej zapłacą osoby, które w ubiegłym roku nie posiadały karnetów. Ceny abonamentów to kolejno 125 zł (B i D), 220 zł (C) oraz 290 zł (A). Każda osoba, która wykupi karnet na całą dodatkowo otrzyma prezent w postaci kalendarza klubowego na rok 2012.

Pierwszy etap sprzedaży karnetów na rundę wiosenną rozpocznie się 18 stycznia i będą mogli w nim wziąć udział jedynie kibice, którzy "przedłużają abonament". Sprzedaż "otwarta" rozpocznie się 23 stycznia. Karnety będzie można wykupić w kasie klubu przy ul. Oporowskiej oraz w kasach Stadionu Miejskiego (ul. Królewiecka).

Bilety


Zarząd ustalił także ceny biletów na pojedyncze spotkania Śląska. Niespodzianką dla kibiców jest to, że na wszystkie siedem spotkań, które Śląsk rozegra we Wrocławiu obowiązywać będzie jedna stawka biletowa. Koszt obejrzenia jednego meczu w zależności od trybuny będzie wynosił 21 zł (B i D), 37 zł (C) oraz 47 zł (D).

Pierwszym spotkaniem, które piłkarze Śląska wiosną rozegrają we Wrocławiu będzie mecz z Ruchem Chorzów. Sprzedaż wejściówek na mecz nieinaugurujący rundę wiosenną rozpocznie się z początkiem lutego.

Warto przypomnieć, że po udanej rundzie jesiennej piłkarze Śląska Wrocław zajmują pierwszą lokatę w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. W rundzie wiosennej 2011/12 wrocławianie na własnym stadionie będzie gościł: Ruch Chorzów, Legię Warszawa, Koronę Kielce, Cracovię, GKS Bełchatów, Zagłębie Lubin i Jagiellonię Białystok. Emocji nie powinno zabraknąć!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.