Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13831 miejsce

Śląsk Wrocław wydał kalendarz na 2011

WKS Śląsk Wrocław rozpoczął sprzedaż kolejnej edycji klubowego kalendarza. W 2011 kibice wrocławskiej drużyny będą mogli podziwiać swoich idoli na tle wrocławskiej areny EURO2012.

W nowym kalendarzu znaleźć można 13 wysokiej jakości zdjęć, prezentujących zawodników Śląska w typowych sytuacjach boiskowych - informuje Michał Mazur, rzecznik WKS Śląsk Wrocław / Fot. Materiały prasowe WKS Śląsk WrocławKalendarz Śląska to już niemal tradycja, produkt ten w pełni przyjął się wśród kibiców wrocławskiej drużyny. Po zeszłorocznym sukcesie klub z Oporowskiej postanowił w tym roku wydać kalendarz utrzymany w podobnym stylu, o pomoc w realizacji prosząc Rafała Trubisza, Marcina Rosińskiego i Dawida Juszczyka - twórców kalendarza z 2010 roku na którym piłkarze wrocławskiej drużyny prezentowali swoje pasje i zainteresowania.

W 2011 piłkarzy Śląska Wrocław nie zobaczymy już w nietypowych sytuacjach, na kartach nowego kalendarza po prostu będą grać w piłkę.

- Kalendarzem na poprzedni rok Śląsk wysoko zawiesił sobie poprzeczkę. Długo zastanawiano się, jak powinien wyglądać następny tego typu produkt. Rozwiązanie okazało się bardzo proste - skoro poprzednio piłkarze odsłonili przed kibicami część swojej prywatności, tym razem pokażą się ze strony czysto sportowej. Dlatego w nowym kalendarzu znaleźć można 13 wysokiej jakości zdjęć, prezentujących zawodników Śląska w typowych sytuacjach boiskowych - informuje Michał Mazur, rzecznik WKS Śląsk Wrocław.

W pracach nad kalendarzem brali udział Rafał Trubisz, Marcin Rosiński i Dawid Juszczyk - czyli te same osoby co rok temu / Fot. Materiały prasowe WKS Śląsk WrocławSytuacje może i są typowe, jednak nietypowe jest miejsce w którym piłkarze Śląska pozują do zdjęć. Za plecami zawodników widnieje wizualizacja wrocławskiej areny Mistrzostw Europy EURO2012. Stadion przy ul. Śląskiej jest jeszcze w budowie, jednak kibice z Wrocławia już teraz mogą zobaczyć jak na nowej arenie będzie prezentowała się ich drużyna. Przypomnijmy, że od przyszłego sezonu Śląsk swoje mecze ma rozgrywać właśnie na Maślicach.

Kalendarz Śląska Wrocław na rok 2011 od poniedziałku można kupić w sklepiku przy Stadionie Oporowska. Cena jednego egzemplarza to 49 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo fajny pomysł!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.