118339 miejsce

Śląsk Wrocław wygrywa przed ligą

Śląsk Wrocław wygrał sparing z MKS Kluczbork 1:0 (0:0).

W meczu sparingowym rozegranym na stadionie we Wrocławiu, miejscowy Śląsk zwyciężył z pierwszoligowym MKS-em Kluczbork 1:0 (0:0). Przez praktycznie całe spotkanie utrzymywał się wynik remisowy i dopiero w 90 minucie gry Jakub Więzik zdobył zwycięskiego gola dla zespołu Śląska. Warto przypomnieć, iż byłym zawodnikiem MKS-u Kluczbork, a obecnym Śląska Wrocław jest Waldemar Sobota, który w tym spotkaniu rozegrał 45 minut.

Już w najbliższy weekend rusza polska ekstraklasa. Śląsk Wrocław swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe w sobotę, 26 lutego o godzinie 18.15, a jego przeciwnikiem będzie lider po rundzie jesiennej Jagiellonia Białystok