Facebook Google+ Twitter

Śląsk zaprasza. Włącz się do akcji "Przyjdźmy, pomóżmy"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-16 07:46

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, lecz nie dla każdego. Wokół nas żyją osoby samotne, skrzywdzone, ubogie. Warto także przy tej okazji im pomóc.

 / Fot. Logo Radia Plus ŚląskRadio Plus Śląsk pragnie zaprosić mieszkańców Śląska do wspólnego działania na rzecz potrzebujących osób.

19 grudnia, od godziny 15 do 16 na Rynku w Gliwicach ustawiona zostanie specjalna świąteczna choinka, którą w specjalnie przygotowane bombki, wraz z mieszkańcami stroić będą radiowcy. Organizatorzy apelują do mieszkańców miasta, aby pod choinkę przynieśli choćby minimalnej wartości prezent (zabawki, słodycze itp.). Zbiórka potrwa przez godzinę i w całości zostanie przekazana Wychowankom Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach.

20 grudnia od 15 do 16, pod choinką ustawioną na placu Wolności w Zabrzu odbędzie się zbiórka prezentów, które w całości zostaną przekazane ojcu samotnie wychowującego syna, w bardzo trudnej sytuacji materialnej.

21 grudnia od 15 do 16, pod pyskowickim ratuszem wspólnie z Burmistrzem Miasta będziemy zbierali podarki dla trzech pyskowickich rodzin.

„Przyjdźmy, pomóżmy”, to akcją zaproponowana po raz pierwszy mieszkańcom śląskich miast podczas świąt 2008 roku, która została przyjęta z niezwykle ciepłym i szczodrym odzewem. Dzięki zebranym darom, przekazaliśmy potrzebującym rodzinom, opuszczonym samotnym osobom, żywność, środki czystości, prezenty, zabawki oraz choinkę.

„Przyjdźmy, pomóżmy” - to hasło, które chcemy, aby wpisało się w świadomość każdego mieszkańca – wystarczy, bowiem tak niewiele, aby pomóc innym w radosnym przeżywaniu świąt.

Łącząc siły bez wątpienia będziemy mogli skuteczniej pomagać najbardziej potrzebującym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.