Facebook Google+ Twitter

Śląska Gala Biesiadna 2015

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-01-26 14:14

JUŻ 18 kwietnia, w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu o godzinie 16 odbędzie się kolejna edycja Śląskiej Gali Biesiadnej – najpopularniejszej tego typu imprezy w Polsce.

Koncert poprowadzą Joanna Bartel, Andrzej Miś, oraz Magdalena Pal i Sebastian Mierzwa, którzy dzięki inteligentnemu dowcipowi oraz błyskotliwej interakcji z publicznością i artystami potrafią zapewnić świetną konferansjerkę i zabawę na najwyższym poziomie.

Jako gość specjalny wystąpi jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek – Eleni, która posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wyprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie utwory jak: ‘Do widzenia mój kochany’, ‘Bawmy się, śmiejmy się’, ‘Chcę kochać’, ‘Za wszystkie noce’, ‘Na miłość nie ma rady’, ‘Ballado, hej’ i ‘Miłość jak wino’. Przez trzy kolejne lata Eleni wygrywała plebiscyt Lata z Radiem, za co uhonorowano ją tytułem Królowej Polskiej Piosenki. W roku 1986 piosenkarka otrzymała bardzo prestiżową nagrodę Victora.
Swój mini-recital da również niezwykle popularny wokalista Damian Holecki, którego przeboje „Złote kasztany’, ‘Czerwone Róże’, ‘Dla Ciebie Jestem’ zagościły na stałe w sercach wielu miłośników dobrej muzyki. Bardzo ciekawym punktem programu będzie także zapewne występ Duetu Karo, który w tym roku obchodzi 15-lecie swojego istnienia.
Jak co roku, świetną zabawę zapewnią gwiazdy muzyki szlagierowo-biesiadnej: Karpowicz Family, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Kola i Jula, Claudia i Kasia Chwołka, Oxforduo, Stach, Klaudia i Remi, De Silvers, EMI Band, Przemek Świerczyna, Kiersi, Servoos, Iroxana i Katosie, Kamraty.
Impreza ta gwarantujemy doskonałą rozrywkę, najlepszych wykonawców i dużo niezapomnianych wrażeń.
Bilety do nabycia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, tel 32 271 66 22, w siedzibie Wydawnictwa Muzycznego Box Music, ul. Dworcowa 22/1, Tel 32 281 48 15, oraz przez Internet: allegro.pl, www.dmit.com.pl, www.boxmusic.com.pl.
(Anna Gahan)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.