Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29401 miejsce

Śląski konkurs rozwiązany - zobacz kto zwyciężył!

Oto lista materiałów nagrodzonych w konkursie.

1. miejsce - Śląskie na wyciągnięcie ręki - Brenna
2. miejsce - Żywiecczyzna na wyciągnięcie ręki
3. miejsce - Na Górze Zborów

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi materiałami autorskimi wysłanymi na konkurs:

Przejazdem przez Orzesze
Śląskie na wyciągnięcie ręki - Ruda Śląska

Gratulujemy zwycięzcom! Po weekendzie, w sprawie nagród z autorami kontaktować się będą przedstawiciele Śląskiej Organizacji Turystycznej.

O co chodziło?

Pokaż innym jak piękne jest województwo śląskie i spędź niezapomniany weekend w miejscowości, która jest prawdziwą perełką na mapie atrakcji turystycznych województwa śląskiego - Pszczynie. Główną nagrodą w konkursie organizowanym razem ze Śląską Organizacją Turystyczną jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w pensjonacie „Piano Nobile” w Pszczynie oraz pakiet biletów wstępu do najważniejszych atrakcji turystycznych Pszczyny (m.in. pałac, skansen, zagroda żubrów, Muzeum Prasy Śląskiej). Wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Od zwycięstwa dzieli Was jedynie 1500 znaków lub 6 zdjęć.

 / Fot. Sląska Organizacja TurystycznaOd dziś, 5 czerwca, do północy 19 czerwca czekamy na Wasze teksty (minimum 1500 znaków, mogą być one wzbogacone o pliki wideo lub zdjęcia) lub fotogalerie (minimum 6 zdjęć), w których opiszecie lub pokażecie Wasze wakacyjne/weekendowe przygody związane z atrakcjami turystycznymi województwa śląskiego.

Aby wziąć udział w konkursie musicie mieć konto na Wiadomościach24.pl, a także uzupełnione dane adresowe i telefon kontaktowy (informacje te widzą tylko pracownicy redakcji). Za pomocą panelu edycyjnego w serwisie wysyłacie materiał "do redakcji". By wziął on udział w rywalizacji, musi posiadać jako pierwszy wpisany tag - "Śląskie na wyciągnięcie ręki", a w uwagach do redakcji zawierać dopisek "Konkurs, śląskie", trzeba go też skierować do działu Podróże.

Nagrody / Fot. Śląska Organizacja TurystycznaO nagrody będą walczyć tylko te materiały, które zostaną zaakceptowane przez redakcję Wiadomości24.pl, zgodne z regulaminem tego serwisu, zamieszczonym na stronach portalu.

Wyniki rywalizacji opublikujemy 20 czerwca, po godz. 12. Nagrodzimy także teksty, które zajmą 2. i 3. miejsce w konkursie. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie konkursu. Prosimy o jego uważną lekturę.

 / Fot. Piano NobileLogo / Fot. Śląska Organizacja TurystycznaNie masz pomysłu co fotografować? Skorzystaj z podpowiedzi Basi Salamon.

Fundatorem nagród jest miasto Pszczyna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

No to teraz czekamy na podobne, z innych województw.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę bardzo - link :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na Śląsku nigdy nie byłam :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.