Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26465 miejsce

Śląski Ogród Botaniczny. Majowe imprezy ekologiczne

Współautorzy: Barbara Podgórska

Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie zapraszają na wiosenne wydarzenia edukacyjno-ekologiczne.

Patrycja Absyl, kierowniczka Centrum, informuje o atrakcyjnym programie majowo-czerwcowych zajęć i spotkań dla dzieci oraz dorosłych, na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mokrem, przy ulicy Sosnowej 5.

Już dzisiaj z okazji Światowego Dnia Ptaków Wędrownych odbyły się m. in. warsztaty tworzenia biżuterii z drewna, ptasi quiz z nagrodami, pokaz wykonywania nowych rzeczy ze starych przedmiotów oraz zwiedzanie Sośniej Góry. Na niedzielę, 13 maja, zaplanowano naukę tworzenia drewnianych zabawek, konkurs recytatorski o ptakach, z nagrodami, warsztat zdobienia ramek, gry i zabawy ruchowe dla dzieci

W niedzielę
27 maja ŚOB zaprasza na Ekologiczny Piknik Rodzinny z mnóstwem atrakcji, a 2 czerwca na jeszcze bogatszy w wydarzenia Dzień Dziecka. Podczas imprez odbywać się będą kiermasze ekologiczne, pokazy rękodzieła i twórczości artystycznej.

27 maja i 2 czerwca na linii Rynek Mikołów – Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej będzie kursował bezpłatny bus - odjazdy w godz. 10.30; 11.30; 12.30; 13.30; 14.30; 15.30; 16.30.

Wszystkie imprezy i atrakcje są bezpłatne. Szczegóły na załączonym plakacie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Na majówkę do Mikołowa ? Czemu nie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.