Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19135 miejsce

Śląskie "Dziewczyny lata 2006"

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-10-18 15:56

Sto jedenaście kandydatek wystartowało w konkursie "Dziewczyna wakacji 2006" przeprowadzonym przez redakcję "Dziennika Zachodniego". W internetowym wydaniu konkursu zwyciężyła Daniela Świtalska. Dostała 11196 głosów internautów.

fot. Dziennik Zachodni / Fot. Daniela Świtalska
23 lata, z Chorzowa. Daniela jest zodiakalnym Lwem, skończyła liceum, a teraz uczy się w szkole wizażu. Interesuje się modą i kosmetologią, jej hobby to taniec, muzyka i clubbing. Ma 172 cm wzrostu i brała już udział w kampanii reklamowej soków Tymbark. Kocha zwierzęta, a szczególnie tygrysy. W domu ma jednak bardziej przyjacielskie zwierzaki: psa i dwie koszatniczki. Jej marzeniem jest podróż do Indii i Afryki.

Alicja Wiatowska
(drugie miejsce) mieszka w Wodzisławiu Śląskim, ma 15 lat i już wzrost, o którym wiele kandydatek na modelki może tylko pomarzyć (175 cm). - Jest ze mnie zakręcona uśmiechnięta optymistka. Bez sprecyzowanych jednoznacznie planów na przyszłość, bo wszystko zależy od mojej edukacji - napisała w liście do naszej redakcji. Marzeniem Alicji jest zagrać w filmie albo przynajmniej w reklamie. Fascynują ją szybkie motory - sama jeździ na skuterze.

Małgorzata Tomecka
(trzecie miejsce) ma 20 lat i mieszka w Żorach. Studiuje ekonomię, marketing i zarządzanie. Jej pasją są podróże i nauka języków obcych. Do udziału w konkursie namówił ją tato. On doskonale zna tajemnice córki i wie, że Małgosi marzy się profesjonalna sesja zdjęciowa. Kto wie, może się uda?

Tuobejrzysz pozostałe kandydatki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.