Facebook Google+ Twitter

Sławieński 18 Finał WOŚP tuż-tuż

Sławieński sztab miejski Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szykuje masę atrakcji dla mieszkańców Sławna, które będzie można zobaczyć już 10 stycznia, podczas tegorocznego 18. finału WOŚP.

Tegoroczny 18 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2010 r. Orkiestra zagra wtedy w Polsce i na całym świecie.Pieniądze zebrane z tegorocznego finału zostaną przeznaczone (po raz drugi) na potrzeby dzieci z chorobami onkologicznymi oraz na doposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny. Tegoroczny finałowy koncert odbędzie się pod hasłem: "Sławno. Miasto Ludzi Wielkich Serc".

Jak co roku są przewidziane liczne konkursy, gry i zabawy dla dzieci, pokaz ratownictwa medycznego , pochód z sercami, bieg płonącego serca i wiele innych atrakcji... Przewidziany jest również przyjazd ambulansu z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który będzie wykorzystany do zbiórki krwi. Podczas finału nie zabraknie wolontariuszy z różnych sławieńskich szkół, którzy zaangażowali się do pracy i zadeklarowali swoją pomoc podczas imprezy.

Zostały również zaproszone dwa zespoły. Pierwszy z nich to gwiazda wieczoru, zespół "Milano", który gra muzykę i piosenki z rodu "disco-polo"; drugi zespół to grupa "Sprint-band" ze Szczecina. Oczywiście jak zawsze aukcja przedmiotów zostanie przeprowadzona w Sławieńskim Domu Kultury o godz 12. Poprowadzą ją w tym roku pani Ewa Tkacz oraz profesjonalista, specjalizujący się w tej dziedzinie pan Ireneusz Suboto - dziennikarz Polskiego Radia Koszalin.

Na aukcję jak co roku sławieńskie firmy przeznaczą cenne i niepowtarzalne przedmioty w tym tradycyjne serduszka z certyfikatami, które w tym roku ufundowali: Złote serduszko- ufundowała jak zawsze tradycyjnie pani Marzena Dresler. Srebrne serduszko fundują nauczyciele Zespołu Szkół Agrotechnicznych ze Sławna. Bursztynowe serduszko ufundowała pani Jadwiga Matysiuk.
Stalowe serduszko- ufundowane przez firmę "ZEPTER" pana Romana Guta. Sławieński finał WOŚP rozpocznie się w niedzielę o godz 13 na Placu ks. kard.Stefana Wyszyńskiego w centrum miasta, a zakończy się pokazem fajerwerków.

W organizację sławieńskiego finału WOŚP włączył się urząd miejski, a impreza została objęta patronatem burmistrza, pana Krzysztofa Frankensteina. Od kilku dni funkcjonuje Sztab Miejski WOŚP, w którego skład weszli: szefowa sztabu, działająca z upoważnienia burmistrza - Małgorzata Leśniewska, rzecznik prasowy sztabu - Jarosław Milner, Grażyna Diak, Mirosław Kopowski, Andrzej Glinka, Dominik Margielewski, Paweł Łoziński, Krzysztof Kowalczyk, Andrzej Rut i Sławomir Białecki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

txueys
  • txueys
  • 13.07.2011 16:17

LsqYvL <a href="http://toakaphxlots.com/">toakaphxlots</a>, [url=http://zuygrxvmeper.com/]zuygrxvmeper[/url], [link=http://asohunkhnjyc.com/]asohunkhnjyc[/link], http://tdclituaczdx.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.