Facebook Google+ Twitter

Sławomir Kopyciński: PiS zachowuje się jak V kolumna

Poseł Ruchu Palikota, Sławomir Kopyciński, powiedział, że wezwanie polityków PiS do bojkotu Euro 2012 na Ukrainie uznaje za sabotaż. Przyrównał ich zachowanie do działania piątej kolumny.

W Polsce trwa wielki spór o pomysł zachodnich polityków, bojkotowania
mistrzostw Europy na Ukrainie. W Polsce tylko Prawo i Sprawiedliwość, reprezentują tę ideę. Większość ugrupowań uważa, że takie działania tylko osłabią Ukrainę i zbliżą ją do Rosji. Solidarna Polska uważa wręcz, że Jarosław Kaczyński jest sojusznikiem Niemiec i mówi jednym głosem z Eriką Steinbach.

Niektórzy obywatele mogą się zagubić przecież prezes PiS do niedawna był uosobieniem fobii antyniemieckich, a dzisiaj jako jedyny znaczący polityk w kraju popiera pomysł naszego zachodniego sąsiada.

Jak bowiem teraz przedstawiać partię Kaczyńskiego jako antyeuropejską oraz anty rozwojową? Przecież PiS jest jedynym ugrupowaniem w kraju, które w sprawie bojkotu Euro 2012 na Ukrainie maszeruje razem ramię w ramię z politykami UE.

Nieoczekiwanie to w sobotę 6 maja, Adam Michnik jest najbliżej Jarosława Kaczyńskiego Naczelny "Wyborczej" co prawda mówi, że Polska jako współorganizator Euro 2012 nie może brać udziału w bojkocie, ale sam pomysł ocenia jako bardzo dobry. W jego tekście próżno szukać krytyki szefa PiS, co wielokrotnie w podobnych sytuacjach czynił. Nie ma tam również tez, iż pomysł bojkotu Euro 2012 na Ukrainie jest sprytnym ruchem strategicznych partnerów: Rosji i Niemiec.

Jakże inaczej wypowiada się poseł Kopyciński, który określa Jarosława Kaczyńskiego oraz polityków PiS piątą kolumną, a ich działania - sabotażem. Całkiem niedawno to samo mówił doradca prezydenta Komorowskiego, prof. Roman Kuźniar, który polityków głównej partii opozycyjnej nazwał "pożytecznymi idiotami Moskwy".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

ted
 • ted
 • 04.06.2012 21:59

NIC DOBREGO SIĘ NIE DZIEJE,ŚWIAT ZACHODNI Z NAS SIĘ ŚMIEJE.GOSPODARKA NAM SIĘ WALI,BIEDA ROŚNIE,TUSK SIĘ CHWALI.NAIWNIAKOM CUDA WCISKA , BO NAIWNI SĄ LUDZISKA.POSTKOMUNA MU WTÓRUJE,TAKI PREMIER IM PASUJE.W POLSCE OBCYM TWORZY RAJ,BO TO BARDZO DZIWNY KRAJ.POLSKĘ DAWNO ROZPRZEDALI,SŁUŻBĘ ZDROWIA ZRUJNOWALI.I NAUKA TAKŻE LEŻY,NIKT NORMALNY TUSKOWI NIE WIERZY.HEJ MATOLE,GDZIE TE CUDA ? SAME KŁAMSTWA I OBŁUDA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
essopesso
 • essopesso
 • 06.05.2012 17:58

Kopyciński nie jest wiarygodnym i mądrym. Już popisał się pomówieniem kościoła o "zagarnięcie" 25 mld PLN w sytuacji gdy należało to sprawdzić i posiadać umiejętność wykonywania podstawowych działań arytmetycznych. Wyszło że chodzi o ok 5mld i księżyki się wykpili ! Taki jołop tylko do Palikota się nadaje. Zasługuje na systematyczne obszczywanie jego domu z czego kielczanie korzystają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
woj@
 • woj@
 • 06.05.2012 16:33

Od powietrza wody ognia wojny i tusukodebili zachowaj nas panie !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
TED
 • TED
 • 06.05.2012 16:24

JEDYNM OSIĄGNIĘCIEM TEGO (RZĄDU) JEST ASTRONOMICZNE ZADŁUŻENIE POLSKI I POLAKÓW !! POLECAM FILMIK NA YOUTUBE -----OSZUŚCI POLSKI--

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 06.05.2012 15:16

@ Ted , a dlaczego pisowcom tak się nie chce pracować ? Większość woła od państwa. Jarek ma 8 goryli za publiczne pieniądze i 2 super limuzyny i 4 kierowców na zmiany . Może by ci dorzucił chleba.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 06.05.2012 15:10

Pan Kaczyński niczego w życiu nie dokonał [ pozytywnego ] jedno co mu wychodzi od lat to destabilizacja Polski. Pisze nową historię pod siebie . Ma manię być wielkim a jest jak robaczek świętojański . Znalazł niekumatych wyznawców , frustratów którym w życiu nic nie wyszło , robi im wodę z mózgu i jest szczęśliwy jak na Krakowskim wrzeszczą " Jarosław Polskę Zbaw. Kolejny , który dorabia się kosztem tej biedoty jest Sakiewicz . Pisze niestworzone rzeczy , Rydzyk reklamuje a ciemnota gazetki kupuje . Oni nabijają kiesę kasą a reszta bieduje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KAZ
 • KAZ
 • 06.05.2012 14:07

POLECAM WYSTĄPIENIE NA YOUTUBE BRYTYJSKIEGO POSŁA GODFREYA BLOOMA W EUROPARLAMENCIE !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
TED
 • TED
 • 06.05.2012 14:01

PRACY CHLEBA A NIE IGRZYSK !!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak nie zmanipulowany
 • Polak nie zmanipulowany
 • 06.05.2012 13:39

Warto ten tekst przeczytać
http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/na-czym-skupiaj%C4%85-uwag%C4%99-niemieckie-media-w-polsce

Komentarz został ukrytyrozwiń
wujokot
 • wujokot
 • 06.05.2012 11:25

gdyby tusk wykroczyl rano lewa noga dostal by od kaczynskiego gdyby wykroczyl prawa rowniez.to jest totalna krytyka wszystkich dzialan rzadu .gdyby tusk skrocil wiek emerytalny do 57 lat to znowu by oberwal chocby telewizja trwam otrzymala 10 koncesji wciaz by bylo malo.gdyby tusk wybudowal tysiac pomnikow lecha i tak by bylo zle.czy tusk siedzi zle siedzi czy kopie w pilke zle.ja takze znam wielu ludzi ktorzy nie ulwielbiali bieruta jaruzelskiego gomolke a studiowali na wysokich uczelniach i wystudiowali a ci ktorzy uwielbiali do dzisij ciezko pracuja i nie maja nic.ci ktorzy zaglosowali wpierw na kaczynskiego a pozniej na tuska mieli na to swoj powod kaczynski byl slabym niewyraznym premierem.ze tusk wygral drugie wybory o czyms swiadczy.kaczynski jest w agonii trzeba innego kandydata pisu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.