Facebook Google+ Twitter

Sławomir Nitras: Palikotowi się "upiekło"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-04 20:21

Członek zarządu PO Sławomir Nitras uważa, że "upiekło" się Januszowi Palikotowi. Zarząd Platformy Obywatelskiej odstąpił bowiem od wymierzenia kary posłowi Platformy za jego wpis na blogu, w którym odnosił się on do prezydenckich prawyborów organizowanych wewnątrz partii.

Skargę za wpis na blogu złożył właśnie Sławomir Nitras. Palikot napisał o kandydatach PO w prawyborach, że "choć obaj są formalnie kandydatami Platformy, to w sensie merytorycznym i politycznym" jest to wybór pomiędzy kandydatem PO - Bronisławem Komorowskim, a kandydatem PO-PiS-u - "a może nawet PiS-u" - Radosławem Sikorskim.

Na wniosek Radosława Sikorskiego i Bronisława Komorowskiego zrezygnowano z nakładania sankcji na Palikota. Jak mówi Sławomir Nitras, gdyby nie ich interwencja - poseł ten mógłby się nawet pożegnać z partią. Nitras poradził Palikotowi by w szczególności podziękował za brak kary szefowi resortu spraw zagranicznych. Nitras dodał, że to co wydarzyło się na zarządzie będzie miało pozytywne konsekwencje dla partii. Jego zdaniem dzięki Komorowskiemu i Sikorskiemu prawybory w PO wróciły na właściwe tory.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak znam życie, Palikot ma asy w rękawie, których wyłożenie na stół mogłoby połamać w nim nogi. W proroka jednak nie będę się bawił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.