Facebook Google+ Twitter

Slayer i Megadeth wystąpią w Polsce!

Już 11 kwietnia tego roku fani muzyki metalowej będą mieć kolejny powód do świętowania - nasz kraj odwiedzą dwie legendarne formacje thrash metalu: Slayer oraz Megadeth.

Jednym z największych ubiegłorocznych wydarzeń muzycznych był niewątpliwie koncert odbywający się w ramach festiwalu Sonisphere, tzw. "wielkiej czwórki thrash metalu" (w której skład wchodzi Metallica, Slayer, Megadeth oraz Anthrax). Wszystkich miłośników ciężkiego brzmienia ucieszył więc fakt, że już w tym roku dwa, spośród wymienionych zespołów znów odwiedzi Polskę.

Pochodzący z USA Slayer oraz towarzyszący mu Megadeth wystąpią na wspólnej scenie już 11 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie w ramach trasy koncertowej pod nazwą "European Carnage Tour 2011".

Podczas koncertu na pewno usłyszymy największe przeboje, takie jak ""Raining Blood", "Angel of Death" czy "Seasons in the Abbys". Nie zabraknie również utworów z najnowszej płyty zatytułowanej "World Painted Blood".

Cieszyć może fakt, że zespoły te zakończyły trwający prawie 15 lat konflikt i wróciły do wspólnego koncertowania, dając młodszemu pokoleniu fanów możliwość ujrzenia ich wspólnie na scenie.

Koncert w Atlas Arenie przyciągnie na pewno fanów nie tylko z samej Łodzi, ale i z całej Polski. Może to być również jedna z ostatnich okazji, aby podziwiać show na żywo w wykonaniu zespołu Slayer, którego muzycy od jakiegoś czasu noszą się z zamiarem zakończenia kariery.

Miejmy jednak nadzieję, że są to tylko plotki i Slayer uderzy ponownie już za rok.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (1):

Sortuj komentarze:

tumim
  • tumim
  • 30.03.2011 14:06

Zapraszamy na wspólny wyjazd!

Cena wyjazdu z Wrocławia:

99 zł

Cena zawiera
- przejazd autokaremtam i z powrotem
- opiekę rezydenta

Godzina i miejsce zbiórki:
Pl. Dawida (zatoczka autobusowa koło dworca PKS), godz. 12.00
Wracamy po zakończeniu imprezy.
http://tumim.pl/slayer-megadeath

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.