Facebook Google+ Twitter

Slayer zaczyna pracę nad 12. albumem!

Zespół oznajmił, że od marca będzie przygotowywał materiał na kolejną płytę. Slayer ma zamiar ukończyć pracę przed rozpoczęciem w maju europejskiego tournee.

Slayer (logotyp) / Fot. Anarkangel/public domain/http://commons.wikimedia.org/wiki/User:AnarkangelSzczegóły dotyczące nowej płyty starał się pozyskać w bezpośredniej rozmowie Jenn Selby z The Quietus. Skłonny udzielić kilku słów wyjaśnienia był basista i wokalista Tom Araya, który ostatnio trochę chorował. Zgodził się jednak wyjawić kto ma być odpowiedzialny za produkcję nowego krążka: "Wszyscy czterej zgodziliśmy się, że facet, który powinien nagrać naszą nową płytę, będzie tym samym gentlemanem, który wyprodukował nasz ostatni album ("World Painted Blood"), czyli Greg Fidelman. Ostatnim razem było to dla nas prawdziwie wielkim przeżyciem, zakochaliśmy się w tym brzmieniu i jeżeli mamy coś tworzyć na chwilę obecną, to życzylibyśmy sobie nagrywać z nim znowu".

Tom Araya (Slayer) - festiwal Gods of Metal w Bolonii, Włochy / Fot. Shadowgate/Common Creative 3.0/Araya, zapytany jak długo trzeba będzie oczekiwać na nową płytę stwierdził autorytatywnie: "Zamierzamy wyjść z czymś w maju, zanim wyruszymy w trasę".

Slayer zamierza celebrować rocznicę wydania w 1986 r. swojego "klasyka", czyli longplay'a "Reign In Blood". Specjalnie z tej okazji zespół przygotowuje koncert, który ma się odbyć 25 maja w Alexandra Palace w Londynie. Wielbiciele talentu Toma i jego scenicznego obycia muszą pogodzić się z tym, że efektowny head banging w jego wykonaniu jest obecnie niemożliwy: "Head banging jest tym czego akurat nie robić". Zapewne jest to związane z kontuzją kręgów szyjnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kerry king
  • kerry king
  • 26.03.2012 18:11

a może ty zamilknij john...bez kompromisów całe lata to SLAYER..nigdy nie zeszli na komerchę.Nikt Ci nie każe ich słuchać..Twoja wola ..zawsze możesz bayer full sobie zapodać....ha...ha

Komentarz został ukrytyrozwiń
john
  • john
  • 07.02.2012 10:23

po Reign in Blood powinni zamilknąć

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.