Facebook Google+ Twitter

SLD chce delegalizacji ONR i Młodzieży Wszechpolskiej

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-11-12 12:55

Nie milkną polityczne komentarze po wczorajszym starciu chuliganów z policją. "SLD złoży wniosek o delegalizację ONR i Młodzieży Wszechpolskiej" - zapowiedział sekretarz generalny partii Krzysztof Gawkowski.

Sonda

Czy ONR i MW powinny zostać zdelegalizowane?

 / Fot. PAP/Tomasz Gzell"Po niedzielnych zajściach w Warszawie podczas Marszu Niepodległości SLD złoży wniosek o delegalizację ONR i Młodzieży Wszechpolskiej" - zapowiedział dzisiaj Krzysztof Gawkowski, sekretarz generalny Sojuszu. Organizatorem tegorocznego Marszu Niepodległości była Młodzież Wszechpolska. Wczorajsze zamieszki na ulicach zdaniem sekretarza zostały wywołane przez sympatyków tych organizacji, zakłóciły obchody 11 listopada.

"ONR i Młodzież Wszechpolska doprowadziły wczoraj do sytuacji, w której zamiast cieszyć się Świętem Niepodległości, kolorowej, ciepłej, niepodległej Polski, zastanawialiśmy się, czy żyjemy w kraju, który za wszelką cenę próbuje bronić swojej niepodległości" - powiedział Gawkowski.

Hasłem tegorocznego Marszu było "Odzyskajmy Polskę". Według Roberta Winnickiego, prezesa Młodzieży Wszechpolskiej wzięło w nim udział 100 tys. osób. Uczestnicy obrzucali policjantów kamieniami i kostką brukową. Obecnie trwa sprzątanie i szacowanie szkód.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 12.11.2012 23:48

Ciekawy komentarz, panie Marku, ciekawy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może lepiej jednak rozważyć ten postulat SLD. Obecnie przynajmniej skoro są zrzeszeni to przynajmniej łatwo jest ustalić kto to jest...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patryk Fabisiak Dzisiaj 22:40
"Raz sierpem, raz młotem w czerwoną chołotę". Trudno wogóle komentować ten lewacki bełkot.

- Jaki lewacki skoro to osoby uważające się za skrajną prawicę używają tego hasła? Poza tym lewak to jest taka broń ręczna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Andrzej Chorążewicz. Jeżeli uważa pan ,że ten postulat złożony przez sld jest słuszny biorąc pod uwagę, że żyjemy w demokratycznym kraju to powiem szczerze iż jestem zaniepokojony. Mimo to szanuje Pana poglądy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba czas skończyć te zwyczaje z marszami demonstracjami wiecami to przestarzały styl świętowania można przecież inaczej świętować a nie tylko na ulicy i pod pomnikami oraz na cmentarzach jak już to festyn,zabawa itp

Komentarz został ukrytyrozwiń

Młode wilki atakują . Za dobrze tym młodym , brakuje bata na nich.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

no właśnie trzeba bronić niepodległości i walczyć o polską rację stanu na forum międzynarodowym, o czym zapomnieli panowie z SLD i PO, a na marszu byłą miła, przyjazna atmosfera, wszyscy się cieszyli, że idą razem, niestety policja i prowokatorzy przeszkodzili w marszu na początku i próbowali zastraszyć ludzi idących w legalnej demonstracji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.