Facebook Google+ Twitter

SLD: Chcemy być jedyną prawdziwą opozycją

Od 1 stycznia Sojusz Lewicy Demokratycznej wprowadza rewolucję informacyjną. Zamierza co tydzień oceniać pracę parlamentu, rządu i prezydenta oraz informować dziennikarzy o tym, co będzie dla lewicy najważniejsze podczas następnego posiedzenia Sejmu.

Grzegorz Napieralski / Fot. Sztab KW Grzegorza NapieralskiegoPolitycy SLD chcą spotykać się z dziennikarzami w każdy wtorek po posiedzeniu Rady Ministrów. Konferencje mają rozliczać premiera i rząd z tego, co obiecywali Polakom. "Chcemy być opozycją konstruktywną, nie taką, która krzyczy czy atakuje ludzi. Mamy zamiar - z jednej strony pokazywać błędy, niedociągnięcia rządu, brak realizacji obietnic wyborczych, a z drugiej - pokazywać nasze pomysły" powiedział Grzegorz Napieralski.

W najistotniejszych sprawach głos będzie zabierał przewodniczący klubu, w innych osoby przez niego wyznaczone. Już w najbliższą środę posłowie SLD na specjalnej konferencji podsumują pracę rządu w 2010r. Poruszone zostaną m.in. tematy dotyczące spraw społecznych, gospodarczych, ustrojowych i polityki zagranicznej.

Sojusz Lewicy Demokratycznej wprowadzi również innowacyjną formę komunikacji z dziennikarzami. Przed każdym posiedzeniem Sejmu, drogą mailową lub esemesową informować będą o tym, co będzie dla nich najistotniejsze podczas zbliżających się obrad.

W styczniu lewica postara się o odwołanie ministra infrastruktury - Cezarego Grabarczyka.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

J.Kowalski
 • J.Kowalski
 • 28.12.2010 12:27

PO zadowolone / co tam dług, co tam podwyżki, co tam bieda - my mamy dobrze ! /.PIS " nekrologiczny". Kto zatem ma się poważnie zająć sprawami Polski - gospodarczymi,społecznymi. Tylko lewica obecnie może coś w tym zakresie zrobić. Mą dre rządzenie rządów lewicowych i prezydentury A. Kwaśniewskiego to potwierdzają!

Komentarz został ukrytyrozwiń
bgjubhkhih
 • bgjubhkhih
 • 28.12.2010 07:40

waszw lata bandyctwa już sie skończyły

Komentarz został ukrytyrozwiń
TYGRYS
 • TYGRYS
 • 27.12.2010 23:48

Grzegorz Napieralski miał 15 lat gdy upadał komunizm. Gdy ma się 15 lat, można czegoś się nauczyć, można bardzo wiele się nauczyć, a tow. Grzegorz Napieralski niczego się nie nauczył i został komunistą. Tow Napieralski jest jeszcze większym komunistą, niż był premier Leszek Miller. Gdy komuniści Lenin, Stalin, Bierut, Beria, Mao Tse Tung, Kim Ir Sen, Pol Pot i wielu innych komunistów miało tyle lat, co teraz ma komunista tow. Grzegorz Napieralski byli bardzo mili dla ludu pracującego miast i wsi, a jak uzyskali pełnię władzy stali się bestiami mordującymi masowo swoich prawdziwych, w większości wyimaginowanych przeciwników. Tow. Grzegorz Napieralski zapowiada wojnę z kościołem, demoralizuje młodzież, popiera wszelkich zboczeńców, nie tak dawno komuniści z młodzieżówki SLD, przy czynnym wsparciu swojej macierzystej partii SLD i komunistów z komunistycznego Związku Nauczycielstwa Polskiego jawnie wzywali do morderstwa, wrzeszcząc "Giertych do wora. Wór do jeziora" i okrada społeczeństwo. Razem ze swoją zbrodniczą partią SLD, przy pomocy sprzedajnego Trybunału Konstytucyjnego obrabował spółdzielców mieszkaniowych z ich własności, uniemożliwiając przekształcenie spółdzielczego mieszkania lokatorskiego we własnościowe. Dekomunizacja jest potrzebna i musi być przeprowadzona. Dopóki komuniści będą buszować w naszym kraju, okradać go i demoralizować społeczeństwo, a szczególnie młodzież, w naszym kraju nie będzie dobrze, zawsze będzie Polska krajem zacofanym, biednym o obszarach niezliczonej biedy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jersto
 • jersto
 • 27.12.2010 23:08

Jak wam kochani po wojnie w rozwalonym kraju trzeba było mieszkania i miejsca pracy budować, to biliście brawo i jak krasnoludki na pochody i manifestacje latali pieprząc dziś, że was pod pistoletem ganiali. A zbudowaliście od cholery bo dziś jest co sprzedawać ( za psie pieniądze ) i do budżetu dokładać. Już się to kończy i podatki już rosną. Zobaczycie za roki jak wam się Tuski do kieszeni dobiorą, bo nie będzie co sprzedawać. Ale na lewicę pluć to łatwo i modnie. A co wam przez 20 lat dała prawica - dziurę budżetową Bauca, obniżkę podatków dla najbogatszych i obniżkę składki ubezpieczeniowej ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej Bydzia
 • andrzej Bydzia
 • 27.12.2010 23:07

Ale ubaw !!!!! Dlaczego wiec dochodzi do masowych koalicji PO z SLD ???
W Bydgoszczy i wielu innych miastach kolesie sie zwietrzyli i dziela stołki. Oj partyjniacy przestancie ogłupiac ludzi !!!! Za PZPR - u nawet tak nie krecili.

Komentarz został ukrytyrozwiń
donal
 • donal
 • 27.12.2010 22:44

myślę,że 100lat komuny to już wystarczy,nie ogrzewajmy wczorajszego piekła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
arek
 • arek
 • 27.12.2010 22:28

odśnieżanie dachów wynajem koparko ładowarki roboty ziemne województwo dolnośląskie zainteresowanym zostawiam kontakt mail arekbm@02.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
ADAM O.
 • ADAM O.
 • 27.12.2010 22:00

Ale towarzystwo wokół SLD,dziwni ludzie z kompleksami antykościelnymi,nawiedzeni i chorzy.Opracujcie PROGRAM-CZEGO CHCECIE-JAK TO OSIĄGNĄĆ.WIELU WĄTPI W WASZ PATRIOTYZM.Może warto twardo bronić polskich interesów/lasy,media publiczne,banki,kolej,szkolnictwo,wojsko/.To wszystko zostało zniszczone przez PO,a Wy dogadujecie się w drobiazgach z PO/media/i dogadujecie się z najbardziej nieudanym Rządem po 89r.

Komentarz został ukrytyrozwiń
donal
 • donal
 • 27.12.2010 21:38

Dobrze że macie 460lub700złemerytury,może prędzej nabierzecie rozumu czym był komunizm, który was wytworzył,takich głupców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
działacz lewicy
 • działacz lewicy
 • 27.12.2010 20:24

Słuszna inicjatywa SLD, tym bardziej , żę Polska ma pełnić PREZYDENCJE UE od 1-go lipca -31.12.2011r,
a Polska nie przestrzega praw człowieka , dług 780 mld.zł, prowadzi "WOJNĘ POLSKO-POLSKĄ" , jest
okupantem w Afganistanie za ropą naftową dla USA, jest CENZURA ( moderatorzy), przerost służb spec.
podsłuchy telefoniczne ( system ; Mozart, Moniuszko, Betoven, Chopin) , nie pisze o podsłuchach USA
"ECHELON" , UE "LINK" . Są kretyni , sprzedawczyki , m. in. prof. kretyn , idiota Leszek Balcerowicz - rzeźnik gospodarki 2-ch pokoleń , bezczelny typ , który z Polaków zrobił DZIADÓW. (również Rusatii).
Niektórzy działacze lewicy bardzo dużo krzywdy zrobili dla lewicy i ludziom lewicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.