Facebook Google+ Twitter

SLD nakręciło film o prezydencie i premierze

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-10-25 08:03

Kurtyna idzie w górę i na ekranie pojawia się napis: "W III RP nikt nie kłócił się... o krzesła" - tak zaczyna się film nakręcony na zamówienie SLD, który w poniedziałek ma się pojawić na stronie internetowej Sojuszu. Potem oglądamy sielankę.

 / Fot. Kadr z filmu "Polska"Przy dźwiękach IX symfonii Beethovena politycy SLD z przyjaznymi uśmiechami wprowadzają Polskę do Unii Europejskiej. I znów napis: "... nikt nie kłócił się o samoloty. Nawet gdy różnice polityczne były fundamentalne".

A na obrazku obok siebie ramię w ramię prezydent Aleksander Kwaśniewski i premier Jerzy Buzek. Potem następuje cięcie i przeskakujemy do IV RP i sporu Lecha Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem o skład delegacji na szczyt Unii Europejskiej i o samolot.

Film o awanturze o samolot i wyjeździe na szczyt otworzy cykl spotów podsumowujących pierwszy rok rządów koalicji PO-PSL. Już w poniedziałek pojawi się na internetowym portalu Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Być może pokaże go także telewizja. Tak jak kolejne, z których ma wynikać, że Donald Tusk jest fatalnym premierem. Następny spot przedstawi go jako lenia w otoczeniu doradców od PR. Kolejny - znowu nawiąże do wojny na górze. Mają w nim być także przedstawione roczne dokonania rządu.

Więcej czytaj na stronie polskatimes.pl.

Kadry z filmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.