Facebook Google+ Twitter

SLD odcina się od Ruchu Palikota. Nie będzie wspólnych obchodów 1 maja

Na sejmowej konferencji prasowej, parlamentarzyści SLD przedstawili decyzje, które zapadły na Zarządzie Krajowym Sojuszu. 1 maja nie będzie wspólnego kongresu Ruchu Palikota i SLD.

 / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze Miasto17 lutego br. na specjalnie zwołanej w sejmie konferencji prasowej, rzecznik prasowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, poseł Dariusz Joński, i wiceprzewodnicząca partii, Paulina Piechna-Więckiewicz poinformowali o decyzjach Zarządu Krajowego Sojuszu Lewicy Demokratycznej w sprawie obchodów Święta Pracy.

Wbrew wcześniejszym pogłoskom, nie dojdzie do wspólnego kongresu Ruchu Palikota i Sojuszu Lewicy Demokratycznej, na którym miał zostać zaprezentowany plan zjednoczenia lewicy.

1 maja to Święto Pracy, to nie czas na różnego rodzaju happeningi i wygłupy (...) chcemy go spędzić z ludźmi pracy, a nie na kolejnej szopce z udziałem Janusza Palikota - powiedział rzecznik KP SLD. Przyczyną tej decyzji są głosowanie RP za przyjęciem rządowego projektu podniesienia wieku emerytalnego oraz niepoparcie projektu związkowców i SLD dotyczącego podniesienia płacy minimalnej.

Zarząd Krajowy SLD rozważa zaproponowanie Ogólnopolskiemu Porozumieniu Związków Zawodowych zorganizowanie wspólnego pochodu 1-majowego, który miałby rozpocząć się pod siedzibą OPZZ w Warszawie, a zakończyłby się piknikiem na Torwarze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

elekt.
 • elekt.
 • 19.02.2012 14:12

Leszek jest zakładnikiem Watykanu i dlatego boi się bliższych kontaktów z
Palikotem. SLD już dawno przestało być lewicowe. Ci co sprzedali Polskę w niewolę, to śliskie płazy, gady i inne twory natur y otoczone śluzem, wchodzace w każdą szczelinę bez smarowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
hary
 • hary
 • 18.02.2012 20:01

Powinniście oczyścić szeregi z Żydostwa i wszelkich popaprańców. Zwłaszcza Pani gronkiewicz- walc powinna ulecieć z wiatrem na południowy wschód.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 18.02.2012 11:44

Brawo Leszek może jeszcze będą z Ciebie ludzie(lepsi idioci z SLD ,niż kretyni z Ruchu Kakaowego Oka)

Komentarz został ukrytyrozwiń
demostes
 • demostes
 • 17.02.2012 20:29

Przepędźcie ugrupowania lewicowe to nie trzeba będzie długo czekać by prawica pokazała pazury. Mało wam do tej pory dali w dupę ? Prywatni pracodawcy, Lewiatany i Bochniarze i Jan Krzyś Bielecki - jeszcze mało ? To emeryturki będzie wam Pawlak wypłacał !Powodzenia ! Oni wam wybudują szpital, żłobek, szkołę...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
 • Lancet
 • 17.02.2012 19:05

Się dziwię ,że Miller jest liderem SLD . LEWICA W DEMOKRACJI BYĆ MUSI ale czy pod skrzydłami betonu komunistycznego ? Olejniczak chciał coś robić ale poplecznicy Napieralskiego go wyautowali ; teraz mu dobrze w europarlamencie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

SLD najwyraźniej chce już całkiem zniknąć...

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
 • fujara
 • 17.02.2012 17:39

sld to partia bez konceptu.czuc stechlina

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 17.02.2012 17:34

Kogo to obchodzi !? Czy Palikot pójdzie z SLD na pierwszego maja ,czy nie, czy pójdą na grzyby czy na raki ,jedni i drudzy "Funta kłaków" warci!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.