Facebook Google+ Twitter

SLD organizuje debatę ekonomiczną z ministrem Rostowskim

Leszek Miller organizuje debatę ekonomiczną, m.in. z ministrem Rostowskim. Jak twierdzi, będzie to "spotkanie polityczno-eksperckie, aby ustalić priorytety antykryzysowe".

Przewodniczący SLD zapowiedział na piątek, 5 października, (na godz. 11, w Sejmie) debatę ekonomiczną, m.in. z udziałem ministra finansów - "spotkanie polityczno-eksperckie, aby ustalić priorytety antykryzysowe".

W debacie ekonomicznej wezmą udział, oprócz ministra finansów Wincenta Rostowskiego: prof. Witold Orłowski, dr Marcin Piątkowski, prof. Janusz Czapiński i prof. Jacek Raciborski.

Chcemy analizować i rozważać społeczne, gospodarcze i polityczne aspekty obecnej sytuacji - poinformował Leszek Miller. Zaznaczył, że minister finansów Jacek Rostowski, którego nie zaproszono na debatę ekonomiczną ekspertów, organizowaną przez PiS, będzie mówił o "kryzysie w strefie euro i jak on się przekłada na sytuację gospodarczą Polski".

Natomiast na posiedzeniu plenarnym Sejmu, które odbędzie się od 10 do 12 października, premier Donald Tusk ma wygłosić tzw. II expose . Główną tematyką wystąpienia premiera mają być: gospodarka i polityka prorodzinna kraju na kolejne trzy lata kadencji.

Stanisław Cybruch

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Maria Rocka
  • Maria Rocka
  • 03.10.2012 10:19

Rostowski rozwalił gospodarkę - więc o czym z nim dyskutować ? Można dyskutować tylko z kimś kto potrafi naprawić finanse i to jest sens!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 03.10.2012 10:13

Małpują dyskusję na wzór PiS!!! - co za kompromitacja!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 02.10.2012 21:14

Tytuł jest mylący . Rostowski będzie jednym z zaproszonych gości .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.