Facebook Google+ Twitter

SLD: Tusk to dezerter. Nie zrealizował obietnic

Lider SLD, Grzegorz Napieralski, stwierdził w gover.pl, że Tusk nie pojawił się podczas debaty partyjnych liderów, gdyż będąc świadomym swoich działań, wolał zdezerterować.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Grzegorz_Napieralski_2010.jpg / Fot. Fot. commons.wikimedia.orgOpozycja jest niezadowolona z nieobecności premiera podczas środowej debaty partyjnych liderów. "Donald Tusk nie zrealizował swoich obietnic, dlatego się nie pojawił" – ocenił Grzegorz Napieralski.

Według oceny Napieralskiego premier przoduje w składaniu obietnic i ich „niedotrzymywaniu”. Poseł SLD zarzucał Tuskowi m.in. brak wprowadzenia euro oraz zwiększenie stawki podatkowej, chociaż wcześniej obiecywał, ze tego nie zrobi.

Szef sojuszu negatywnie odnosi się do przedwyborczych obietnic lidera PO. "Sytuacja w kraju, według Donalda Tuska, jest dobra tylko przed wyborami, po wyborach okazuje się, że budżet się nie spina, a podatki są podwyższane" – skomentował Napieralski.

Lider SLD był bardzo zniesmaczony postawą Tuska. Według niego debata miała dotyczyć przyszłości Polski, a premier nie przychodząc, zdezerterował.

"Oddał tę debatę walkowerem" – podsumował lider SLD.

Źródło: link



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

nn
  • nn
  • 17.10.2011 23:38

.
mówią i piszą : Panie Donku - to pan jest winien temu BAJZLOWI - bo już ROK temu trzeba było odwołać GRABARZA(nie tylko). Ten rok został ZMARNOWANY bo panował BAŁAGAN,NIERÓBSTWO,PRZEKRĘTY,KRADZIEŻE, MACHLOJKI,ROSŁA KORUPCJA, ... .Dość OBIJANIA i nieprzeprowadzania przez 4 lata REFORM potrzebnych w POLSCE,dość w tępie GEOMETRYCZNYM powiększania DŁUGU,a tym samym ZADŁUŻANIA POLAKÓW na przyszłe pokolenia!!! DO roboty !!! ZA co pobieracie tak wysokie pobory???WIĘKSZOŚC ministrów "NIEUDACZNIKÓW" do WYMIANY. plotkują studenci -ĆPA? -to DINOZAURY PRL-u:Kalisz,Miler,Krasoń, ... robili złą KAMPANIĘ SLD-powinni być ROZLICZENI ,a może WYRZUCENI z SLD.Robią oni więcej ZŁA niż POŻYTKU.A BŁAZEN KALOSZ CHE,aby go PROSIĆ o PRZYWÓDZTWO-CZY BŁAZENADA????-TO PEWNY GWÓŻDŻ do trumny SLD.Lepiej WYŚLIJCIE GO ZA GRANICĘ NA PARADY LIZBIJEK I PEDAŁÓW . TEN ZDRAJCA UKŁADAŁ SIĘ WCZEŚNIEJ z POligłupem.WYROLOWALI PIEKARSKĄ. PREGRALIŚCIE PAJACE bo zachciało wam się WŁADZY za wszelką CENĘ -nawet krytykując OPOZYCJĘ,a nie rząd. POMYLILIŚCIE GRZĘDY-FAŁSZYWE PRZYDUPASY mieliście bronić praw robotniczych,a wam się ZACHCIAŁO WALCZYĆ przeciwko ludziom podpisując potajemnie PAKT z BOGACZMI (przedsiębiorcami). Zapomnieliście o podstawowych HASŁACH LEWICY-zamiast być opozycją wobec rządu i BRONIĆ SŁABSZYCH ... , to tylko KRYTYKOWALIŚCIE OPOZYCJĘ ,zapomnieliście o podstawowych haśłach lewicowych,a myśleliście TYLKO jak się DORWAĆ DO KORYTA i STOŁKÓW!!!! SLD epoki Leszka Millera i Józefa Oleksego to była nic innego jak tylko zwykła banda łobuzów. Był to gang politycznych oportunistów, którym chodziło wyłącznie o władzę i pieniądze i którzy - w gruncie rzeczy - nie mieli żadnych poglądów - pisze Wielomski.(Rosati,...,Arłukowicz,...). Prof. Adam Wielomski w swoim wpisie nazywa Palikota "wcielonym Antychrystem" i wypowiada mu wojnę.i całej tej bandzie wyszłej z piekielnej czeluści. To już nie jest spór partyjny czy polityczny. To wojna o być lub nie być Katolicyzmu Rzymskiego...".CZY mają rację?-mówią i piszą : Nauczyciele głosowaliście na OBIECANKI Tuska to teraz nie DZIWCIE się,że zostaliście "WYROLOWANI" przez rząd i samorząd. Kiedy się OPAMIĘTACIE?, "Całkowicie się zgadzam i popieram wypowiedź prezesa ZNP Sławomira Broniarza, edukacja dzieci i młodzieży jest bodaj najważniejszym obowiązkiem państwa i nie nie wolno jej komercjalizować jak wywóz śmieci. Powtórzę nieudolnie słowa pewnego średniowiecznego twórcy - "taką będziemy mieć Polskę, jak młodzieży chowanie". Wzywam wspólobywateli do wyrażenia swojej opinii i czynnego protestu! ", "Tusk wszystko bedzie prywatyzował i niszczył taki dostał rozkaz z izraela.Ma dokonać nie tylko demontażu szkolnictwa ale również państwa Polskiego.Z Polski ma utworzyć drugi izrael."," Przemysł zniszczyli zabierają się do niszczenia szkół-protestuję."," Najlepiej sprywatyzować Tuska, rząd, Komorowskiego i wystawić na giełdę. "

Komentarz został ukrytyrozwiń
LordVoldemort
  • LordVoldemort
  • 07.10.2011 10:40

za to SLD jest mistrzem w dotrzymywaniu słowa. Jak obiecali że zabiorą zniżki dla studentów tak zrobili i tak samo z dotacjami na bary mleczne. Obiecali że zabiorą i zabrali. Łatwo oceniać nie pamiętając o swoich grzeszkach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MAREK
  • MAREK
  • 07.10.2011 08:14

Będziecie widzieli te 300 mil euro ,jak świnia niebo,a widzieliście tą zieloną wyspę,Tusk kłamie na POtęgę,wczoraj znowu nie dotrzymał danego słowa,chociaż dał słowo,cała Polska to słyszała,strach przed pytaniami prostych ludzi,taki to bohater,rycerzyk z papierowym sercem

Komentarz został ukrytyrozwiń
ss
  • ss
  • 07.10.2011 03:44

-
WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.

"Sytuacja jaka powstała w mediach, jest łudząco podobna do tej sprzed kilkudziesięciu lat. Oficjalna propaganda działała święcie przekonana, że to co powtarza utrwali się i nastawi przekonania odbiorców.Jak taki szereg nazwisk szanowanych publicystów dał się uwikłać przez brudny aparat przemocy na słowa i obrazy uczestnicząc w nagonkach, propagandowych akademiach, jednostronnych dyskusjach bez poważnych adwersarzy? Czy są to beneficjenci "systemu"? Nie jest to signum temporis?"


.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ss
  • ss
  • 07.10.2011 03:39

"Sytuacja jaka powstała w mediach, jest łudząco podobna do tej sprzed kilkudziesięciu lat. Oficjalna propaganda działała święcie przekonana, że to co powtarza utrwali się i nastawi przekonania odbiorców.Jak taki szereg nazwisk szanowanych publicystów dał się uwikłać przez brudny aparat przemocy na słowa i obrazy uczestnicząc w nagonkach, propagandowych akademiach, jednostronnych dyskusjach bez poważnych adwersarzy? Czy są to beneficjenci "systemu"? Nie jest to signum temporis?"

Komentarz został ukrytyrozwiń
TAK GŁOS NIEWAŻNY
  • TAK GŁOS NIEWAŻNY
  • 07.10.2011 00:43

Nie Dajmy się tak już więcej ogłupiać tym naszym wszystkim Niby Wielkim Polityką. Oni co Wybory obiecują ,że będzie lepiej się nam żyło tymczasem jest coraz gorzej. Pensje lecą w dół z roku na rok zatrudniają nas w Polsce na czarno ,dzieło ewentualnie zlecenie za marne stawki.Polityką chodzi tylko o stołki na następne 4 lata, ludzi zwykłych mają gdzieś.Pójdżmy do Wyborów ale Oddajmy Głosy Nieważne .Wszyscy niezadowoleni z rządzenia w tym kraju przez ostatnie lata tak powinni zrobić.GULA by skoczyła tym naszym pseudo polityką, gdyby dowiedzieli się że setki tysięcy a może MILIONY Polaków nie oddali na nikogo z nich swojego głosu bo mają dość ich obłudy,kłamstw...Poszła by też w Świat -informacja ,że Polacy w sposób parlamentarny dali sprzeciw przeciw chorej polityce.ODDAJMY GŁOS NIEWAŻNY W WYBORACH DLA SIEBIE a NIE DLA TYCH PARTII ! ! !

Komentarz został ukrytyrozwiń
ss
  • ss
  • 07.10.2011 00:35

WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dan
  • dan
  • 06.10.2011 23:44

Jestem za SLD. Kradli tak jak PO, ale przynajmniej finansów nie rujnowali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
robot
  • robot
  • 06.10.2011 20:40

Jeszcze zadna partia nie dotrzymala slowa to ze sie troche poprawilo to zasluga ludzi takiich zwyklych kturzy pracuka na ten balagan i powiem to z zalem ale najlepsza rzadzaca ekipa jaka posiadala polska byl pis i naprawde az zal to mowic ale taka jest prawda ja ze swojej strony bede glosowal na kwprawica bo moze ktos nowy w koncu cos zrobi a nie bedzie przez trzy lata rozliczal poprzedniej ekipy a nastepnie robil przygotowan do kampani

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dziadek
  • Dziadek
  • 06.10.2011 20:04

Nie wiem co Wasz lider ma w głowie. krytykując PO popiera PiS a ponoć z pisem nic nie chce mieć do czynienia.Uważam, że waszej partii należy się "wakacjo-legis" na jedną kadencję.